Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Zamknij

RoboJet Duel

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 290,00 zł

Cena promocyjna: 990,00 złKrótki opis

RoboJet Duel jest idealny do sprzątania każdej powierzchni. Poradzi sobie zarówno z powierzchniami gładkim takimi jak panele, podłogi drewniane, kafelki, jak również z dywanami i wykładzinami z krótkim włosiem.

RoboJet Duel

More Views

Robot odkurzacz RoboJet Duel jest przeznaczony do sprzątania powierzchni każdej wielkości. Robot odkurzacz ma zaprogramowaną sztuczną inteligencję, dzięki której automatyczny system czyszczący poradzi sobie ze sprzątaniem zarówno powierzchni gładkich, jak również dywanów, wykładzin, czy chodników.

Natomiast dzięki wbudowanym szczotkom bocznym jeszcze dokładniej posprząta każdy zakamarek.

Mechanizm czyszczący   Dokładne czyszczenie dużych i małych powierzchni
 

Odkurzacz można zaprogramować według różnych trybów sprzątania, dzięki którym robot odkurzacz Duel poradzi sobie z każdą powierzchnią.

 

     
Panel dotykowy   Szybki i prosty w obsłudze
 

W celu uruchomienia inteligentnego odkurzacza wystarczy jedynie go włączyć i wybrać tryb sprzątania, dzięki prostemu w obsłudze panelowi dotykowemu oraz intuicyjnemu menu.

 

Niska wysokość robota odkurzacza   Niska wysokość
 

Odkurzacz robot Duel wjedzie i posprząta również pod meblami, bowiem jego wysokość wynosi jedynie 8,5cm.

 

Pilot zdalnego sterowania   Zdalne sterowanie
 

Przy pomocy pilota zdalnego sterowania możesz sterować odkurzaczem i zmieniać jego tryby sprzątania siedząc wygodnie w fotelu. Nawet z odległości 7m.

 

Wirtualna ściana   Wirtualna ściana
 

Postaw wirtualną ścianę, aby wyznaczyć dokładnie zasięg pracy odkurzacza. W ten sposób możesz ograniczyć obszar sprzątania do wybranego pomieszczenia lub jego części.

     
Stacja dokująca   Automatyczne ładowanie
 

Po rozładowaniu baterii robot odkurzacz Duel automatycznie powróci do stacji dokującej, aby naładować akumulator. Następnie po naładowaniu na nowo rozpocznie sprzątanie.

Czujniki wysokości   Czujniki wysokości
 

Odkurzacz Duel posiada czujniki wysokości, która zapobiegną przed spadnięciem, np. ze schodów. Odkurzacz po dojechaniu do np. schodów zmieni po prostu kierunek.

     
Czujniki zbliżeniowe   Czujniki zbliżeniowe i zderzeniowe
 

Odkurzacz Duel posiada czujniki zbliżeniowe i zderzeniowe, dzięki którym ominie napotkane przeszkody. Odkurzacz po napotkaniu przeszkody zmieni po prostu kierunek. Czujniki zbliżeniowe zapewnią bezpieczeństwo Twoich mebli, gdyż urządzenie dzięki czujnikom podczerwieni będzie lekko je muskać zbliżając się np. co cennego wazonu.

Powiadomienia głosowe Duel   Powiadomienia głosowe
 

Odkurzacz powiadomi Cię głosowo, która funkcja została wybrana lub o zakończeniu pracy i powrocie do stacji dokującej w celu ponownego naładowania baterii.

Szczotki boczne Duel   Dwie szczotki boczne
 

Zostały specjalnie zaprojektowane, aby jeszcze dokładniej wymiatać kurz wzdłuż ścian i zakamarków, a dzięki pięciu ramionom są bardziej trwałe i dokładne.

 

     
Cichy tryb sprzątania   Cichy tryb sprzątania
 

Robot Duel jest jednym z bardziej cichych odkurzaczy na rynku, bowiem jego głośność pracy wynosi mniej niż 50db! Dzięki czemu może pracować nawet w nocy, jak śpisz.

 

Mop z mikrofibry   Mop z mikrofibry
 

Doczepiana nakładka mopująca dodatkowo usunie z powierzchni gładkich najmniejsze zabrudzenia.

Pojemnik na odpadki i zanieczyszczenia   Łatwy w czyszczeniu
 

Wystarczy wyjąć pojemnik, wysypać jego zawartość i wypłukać go wodą.

 

Energooszczędny tryb odkurzacza   Energooszczędny
 

RoboJet Duel pracuje dłużej, dzięki baterii o zwiększonej pojemności. Dodatkowo po naładowaniu akumulatora odkurzacz automatycznie odsunie się od stacji dokującej, dzięki czemu nie pobiera dodatkowej energii i nie przeładowuje baterii, a bateria starcza na dużo dłużej niż w innych odkurzaczach.

 

Dodatkowe systemy:

System antykolizyjny
Umożliwia ominięcie przeszkody, bowiem RoboJet Duel jest wyposażony aż w 38 czujników podczerwieni, dzięki którym odpowiednio porusza się w pomieszczeniu oraz dokładnie posprząta w bezpośredniej bliskości mebli i przedmiotów znajdujących się na podłodze. Wykrywa i rozpoznaje przeszkody. Wjeżdża pod meble minimum wyższe od robota o 1 cm i dokładnie posprząta trudno dostępne miejsc .
 
System chroniący przed upadkiem
Chroni odkurzacz przed spadnięciem z wszelkiego rodzaju podwyższeń oraz schodów, dzięki 3 sensorom wysokości Duel tak jak w przypadku przeszkody ominie zagrożenie.
 
System bezpieczny STOP
Działa w przypadku, kiedy robot napotka na swojej drodze niezabezpieczone kable. Odkurzacz Duel powinien je ominąć. Jednak w sytuacji, gdy np. koło kompletnie ugrzęźnie komputer robota odkurzacza po nieudanych próbach uwolnienia automatycznie wstrzyma system i powiadomi Cię sygnałem dźwiękowym. Dodatkowo na wyświetlaczu pojawi się odpowiedni kod błędu.
 
Automatyczny start
Jest możliwy w zdefiniowanym przez Ciebie czasie. Wystarczy, że ustawisz na stacji dokującej dzień i godzinę, a odkurzacz sam rozpocznie sprzątanie o wskazanym czasie. Idziesz do pracy?... RoboJet Duel posprząta za Ciebie w tym czasie mieszkanie.

Zestaw zawiera:

Zestaw Duel zawiera

 

 

 

 

 

 

 

Tryby sprzątania:

Tryb automatyczny
Ustaw tryb automatyczny i rozsiądź się wygodnie w fotelu. Odkurzacz robot rozpocznie sprzątanie według automatycznego algorytmu.
 
Sprzątanie punktowe
Jeśli chcesz, aby robot odkurzacz Sensual skupił się na określonym obszarze podłog, toi uruchom sprzątanie punktowe. Robot odkurzacz spiralnymi ruchami będzie oddalał się od miejsca rozpoczęcia pracy.
 
Regulacja prędkości sprzątania
Jeśli masz małe mieszkanie, to ta funkcja jest właśnie dla Ciebie. Dwie możliwości sprzątania wolno (slow) oraz szybko (fast). Przy małych powierzchniach zalecamy ustawienie robota na wolniejszą pracę. Na pewno poświęci więcej miejsca na każdy zakamarek.

 

Dodatkowe systemy:

System antykolizyjny
Umożliwia ominięcie przeszkody, bowiem RoboJet Duel jest wyposażony aż w 38 czujników podczerwieni, dzięki którym odpowiednio porusza się w pomieszczeniu oraz dokładnie posprząta w bezpośredniej bliskości mebli i przedmiotów znajdujących się na podłodze. Wykrywa i rozpoznaje przeszkody. Wjeżdża pod meble minimum wyższe od robota o 1 cm i dokładnie posprząta trudno dostępne miejsc .
 
System chroniący przed upadkiem
Chroni odkurzacz przed spadnięciem z wszelkiego rodzaju podwyższeń oraz schodów, dzięki 3 sensorom wysokości Duel tak jak w przypadku przeszkody ominie zagorożenie.
 
System bezpieczny STOP
Działa w przypadku, kiedy robot napotka na swojej drodze niezabezpieczone kable. Odkurzacz Duel powinien powinien je ominąć. Jednak w sytuacji, gdy np. koło kompletnie ugrzęźnie komputer roboodkurzacza po nieudanych próbach uwolnienia automatycznie wstrzyma system i powiadomi Cię sygnałem dźwiękowym. Dodatkowo na wyświetlaczu pojawi się odpowiedni kod błędu.
 
Automatyczny start
Jest możliwy w zdefiniowanym przez Ciebie czasie. Wystarczy,  że ustawisz na stacji dokującej dzień i godzinę, a odkurzacz sam rozpocznie sprzątanie  o wskazanym czasie. Idziesz do pracy?... RoboJet sensual posprząta za Ciebie w tym czasie mieszkanie.

 

 

Dane podstawowe Kolor szaro-czarny
Średnica 320 mm
Wysokość 87 mm
Waga 3,2 kg
Konstrukcja samobieżna, automatyczna
Bateria 2500 mAh
Moc 24 W
Poziom głośności < 50 dB
Systemczyszczący szczotkowy
Liczba głównych szczotek 2
Liczba bocznych szczotek 2
Filtr 1
Mop zmikrofibry tak
Lampa UV  
Zasysanie próżniowe tak
Pojemność pojemnika na kurz 0,35 l
Czas ładowania 210 min
Czas pracy po naładowaniu 120 min
Tryby pracy Automatyczny tak
Punktowy tak
Regulacja prędkości (szybko/wolno) tak
Czujniki Zderzeniowy tak
Zbliżeniowy tak
Wysokościowy tak
Automatyczne wyłączenie po poniesieniu tak
Funkcje Tryby odkurzania 2
Możliwość zaprogramowania pracy na 7 dni w tygodniu tak
Start z opóźnieniem tak
Trybwirtualnej ściany tak
Możliwość szybkiego odkurzania pojemnika na kurz tak
Automatyczne parkowanie w stacji dokującej tak
Powiadomienia głosowe tak
Dodatkowe systemy System antykolizyjny [1] tak
System chroniący przed upadkiem [2] tak
System bezpieczny STOP [3] tak
Automatyczne ładowanie [4] tak
Automatyczny start [5] tak
Power save[6] tak

[1] Robot po dojechaniu do przeszkody ominie ją.

[2] Robot posiada sensory wysokości, które uniemożliwiają upadek (np. ze schodów).

[3] W przypadku zablokowania Robota (np. w kablach) nastąpi automatyczne wstrzymanie pracy.

[4] Robot automatycznie wraca do stacji dokującej, gdy kończy się bateria.

[5] Robot posiada możliwość programowania czasu samodzielnego startu.

[6] Robot po naładowaniu automatycznie odsunie się od stacji dokującej.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.