Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom

Artykuł o RoboJet Air PRO na Komputer Świat

Zobacz co tym razem napisali o nas na Komputerswiat.pl w nawiązaniu do premiery naszego najnowszego robota sprzątającego RoboJet Air PRO.

Poniżej treść artykułu:

Robojet Air Pro - hybrydowy robot sprzątający z oczyszczaczem powietrza

Robojet Air Pro trafił do polskich sklepów, gdzie w podstawowej wersji można go nabyć w cenie 1290 złotych. Można jednak zdecydować się na zestaw z przystawką do oczyszczania powietrza za łączną kwotę 1690 złotych. Sam oczyszczacz kosztuje 500 złotych.

Robojet Air Pro to modułowy robot sprzątający, którym można sterować z użyciem aplikacji na smartfony. Urządzenie pozwala na tak zwane sprzątanie hybrydowe, a więc nie tylko odkurzy, ale także umyje podłogi na mokro. Producent przygotował także harmonogramy sprzątania na każdy dzień tygodnia. Robot w momencie bliskim rozładowania baterii sam podjedzie do stacji, gdzie się naładuje, po czym wróci do obowiązków.

Robojet Air ProRobojet Air Pro z modułem oczyszczacza powietrza

Moduł oczyszcza powietrza ma czujnik na pyły PM 2.5. Te następnie są wchłaniane i wypuszczane powietrze zostaje wzbogacone o lekkie jony ujemne. Te korzystnie wpływają na zdrowi

 

Źródło: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2017/25/robojet-air-pro-hybrydowy-robot-sprzatajacy-z-oczyszczaczem-powietrza.aspx 


NASZE PRODUKTY:

Napisz swoją opinię