Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom

Automatyczny odkurzacz jako prezent?

Czasdzieci.pl rekomenduje RoboJet Air na idealny prezent na Święta Bożego Narodzenia.

Fragemnt poniżej:

Odkurzacz RoboJet Air

Podaruj sobie i swoim bliskim chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków – sprezentuj im odkurzacz automatyczny RoboJet Air.

RoboJet to polska marka robotów sprzątających, które wielokrotnie uzyskały wyróżnienia i topowe miejsca w rankingach w swojej kategorii. Urządzenia zostały stworzone, by efektywnie i kompleksowo sprzątać podłogi i dywany, niezależnie od wielkości domu i co najważniejszej wszystko to otrzymujemy w rozsądnej cenie.

Model RoboJet Air to zaawansowany konstrukcyjnie odkurzacz automatyczny dopasowany do każdego rodzaju podłóg oraz dywanów ze średnim i krótkim włosiem. Posiada 5 trybów sprzątania, w tym mycie podłóg na mokro. Dzięki możliwości zaprogramowania jego pracy, odkurzacz samodzielnie wyjedzie ze stacji dokującej, sprzątnie dom oraz powróci do ponownego ładowania, aby na nowo być gotowym do pracy. Praca odkurzacza może być zarządzana z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej.

Odkurzacz RoboJet Air w wersji PRO (RoboJet Air PRO) dodatkowo został wyposażony w nowoczesny oczyszczacz powietrza nakładany bezpośrednio na RoboJet Air, który efektywnie filtruje szkodliwe i trujące substancje. Tym samym robot sprzątający odkurzy, umyje podłogę i poprawi jakość powietrza w tym samym czasie. RoboJet Air PRO zadba jednocześnie o porządek i o jakość powietrza w Twoim domu.

Źródło: http://prezenty.czasdzieci.pl/produkt/id,551-odkurzacz_robojet_air.html


NASZE PRODUKTY:

Napisz swoją opinię