Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom

Wyniki konkursu Ceneo

Bardzo nam miło poinformować, że szczęśliwym zwycięzcą konkursu Ceneo, w którym był do wygrania nasz odkurzacz RoboJet Duel została Pani Monika z Wrocławia, której bardzo gratulujemy wygranej oraz życzymy przyjemnego skorzystania z naszego odkurza. 

Poniżej publikujemy również zwycięską pracę: 

Tam gdzie wszystko wzbudza zagrożenie zabrudzeń, a dzień obnaża zakamarki dzikiej rozpusty stada małp-nadszedł czas by okiełznać walące się plącze niepowodzeń. Oto jest, silna, zdecydowana i waleczna bohaterka dżungli zwanej potocznie mieszkaniem. Wraz z swym rozsądkiem oraz odważnymi towarzyszami boju wprowadzi ład i harmonie w rozszalałej puszczy.Efektownie wkracza na pole bitwy biorąc pod lupę wszelkie swe słabości i złe zachowania swych towarzyszy. 

Jak powiada mędrzec : „Nie chwałą jest sprzątania wysiłek lecz umiejętność jego utrzymania”. Zatem należy po sobie zawsze dokładnie posprzątać i wszystkich dookoła wytrwale w tym umacniać. Rozdzielać zadania wedle sił i umiejętności domowników oraz zlecać odpowiedzialność za konkretne wyzwania. Nigdy nie odkładać swych wyzwań „na później” by zanadto nie obciążyć swych barków.

Kierować się wyznaczonymi szlakami i dokładnym harmonogramem pracy w ciągu tygodnia. Każdy nowy dzień powinien zwiastować odrębną dziedzinę obowiązków aby nie podążać za zdradziecką rutyną i frustracją. Należy się nagradzać i wyodrębnić chwile na relaks i zadumę.

W zmywarce poza naczyniami można odświeżyć bądź wyprać inne przedmioty za jednym zamachem. Odkurzacz usunie brud, kurz z różnych sprzętów, półek i regałów, wyprasuje firanki, posłuży za pióropusz i wciągnie niechciane pajęczyny z sufitu. Natomiast RoboJet poprawi jakość życia w całym mieszkaniu, wprowadzając porządek przy zerowym wysiłku naszej bohaterki.


NASZE PRODUKTY:

Napisz swoją opinię