Bardzo nam miło poinformować, że RoboJet Air zajął pierwsze miejsce w rankingu PC World na "Najlepsze automatyczne odkurzacze 2018". Jest nam niezmienie miło za to wyróżnienie i zachęcamy do przeczyatania fragmentu: 

Poniżej fragment:

Robojet Air AH-157

Robojet Air AH-157

Niedrogi robot, który zaskakuje solidną budową i bogatym wyposażeniem.

Model ten docenią w szczególności osoby poszukujące wszechstronnego urządzenia do utrzymania czystości w domu. Urządzenie jest robotem hybrydowym, mogącym odkurzać podłogi oraz mopować je na mokro. Użytkowników oczekujących wysokiego poziomu higieny ucieszy obecność lampy UV oraz filtrów HEPA.

Pomimo niezłej skuteczności pracy na różnych powierzchniach rozczarowywać może efektywność sprzątania w trudno dostępnych miejscach. Konkurencyjne konstrukcje dysponują systemami mapowania przestrzeni. Brakuje ich w konstrukcji Robojeta, co częściowo tłumaczy jego niższą cenę.

Robojet AH-157 ma wbudowany moduł komunikacji Wi-Fi i współpracuje z aplikacją mobilną, pozwalającą na sterowanie pracą robota z poziomu smartfona. Istotny jest fakt, że informacje dotyczące harmonogramu odkurzania można wprowadzać bezpośrednio na stacji dokującej robota, używając wyświetlacza i kilku przycisków.

Imponująco prezentuje się również pakiet...

Robojet Air AH-157 - pełna recenzja »

Zalety:

-Tani

- Solidnie zbudowany

Wady:

- Ograniczona efektywność sprzątania w trudno dostępnych miejscach

- Brak systemów mapowania przestrzeniŹródło: https://www.pcworld.pl/ranking/Najlepsze-roboty-odkurzajace,409434.html 

NASZE PRODUKTY: