Współczesne kobiety chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania, które pozwalają im zyskać więcej czasu dla siebie i bliskich. Kobiety wiedzą, że czasu nie da się kupić, dlatego wolą zarządzać nim rozsądnie. Zamiast tracić czas na porządki w domu – sięgają po sprytne rozwiązania!   

RoboJet Focus

CZYM KIERUJĄ SIĘ POLKI PODCZAS ZAKUPÓW? 

Odpowiedź jest prosta. Współczesne kobiety wybierają to, co najlepsze. Nie lubią tracić czasu ani pieniędzy. Z badań wynika, że to właśnie kobiety decydują w wyborach zakupowych sprzętu domowego, bo chcą mieć pewność, że kupiony przez nie produkt, będzie użyteczny, funkcjonalny oraz w najlepszej cenie. Nie kupują pod wpływem impulsu, tylko z rozsądku. Stawiają na jakość, wysokie parametry techniczne oraz wizualne, a to wszystko łączy RoboJet X-Force 

RoboJet X-Force

CO SPRAWIA, ŻE KOBIETY WYBIERAJĄ ROBOJET? 

Wielozadaniowość jest domeną kobiet, dlatego wybierają urządzenia, które również radzą sobie z wykonywaniem wielu zadań jednocześnie. Tak jak RoboJet X-Force najnowszej generacji robot sprzątający z zaawansowanym mapowaniem przestrzeni Laser360° Pro, który posiada aż 5-stopniowe czyszczenie, tryb „perfekcyjnego czyszczenia” w tym jednocześnie odkurzy i zmyje podłogi w domu oraz zadba o czystość dywanów. Jest to jedyny robot sprzątający z najwyższą siłą ssania aż 3000 Pa, nylonowym wałkiem, możliwością czyszczenia czarnych powierzchni oraz funkcjami, których nie posiadają inne znane na rynku roboty sprzątające. RoboJet jednym słowem potrafi rozpieszczać kobiety!  

ROBOJET PODBIJA SERCE POLEK 

RoboJet rozumie potrzeby i wymagania kobiet. Powstał z myślą o wszystkich kobietach, aby mogły znaleźć jeszcze więcej czasu dla siebie oraz rozwijać swoje pasje. Poznaj historie z serii Ja&RoboJet i dołącz do Rodziny RoboJet.  

„Robot odkurza, mopuje, nie narzeka, na polecenia reaguje za pierwszym razem, a w jego w słowniku nie ma słowa zaraz. Nie wiem, jakie są teraz trendy w prezentach na parapetówkę, ale to powinien być nr jeden! Powinni go również rozdawać na porodówkach!”

Sara Ferreira

RoboJet dba o porządek, nawet kiedy jesteś poza domem. Można zaprogramować go tak, aby dopasował się do indywidualnych potrzeb, wybierając czas i zakres sprzątania.

 

„Jestem w 100% zadowolona z tego sprzętu i żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej. Ułatwia nasze życie, szczególnie, teraz kiedy jesteśmy w domu i wszystko się brudzi dwa razy bardziej”.  Do tego możecie go włączyć, nie będąc w domu, a wrócicie do czystego mieszkania. Robot sprzątający wjeżdża pod łóżka, fotele i sprząta w zapomnianych zakamarkach."

Nebule.pl

RoboJet sprawi, że będziesz więcej się uśmiechać, a jak wiadomo „uśmiech”, jest najpiękniejszą ozdobą każdej kobiety. 

 

„Wołam: „Chodź tu do mnie!” i przychodzi pies i podjeżdża odkurzacz. Wesoło tu mamy

Olga Borys


NASZE PRODUKTY: