Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

Formy i koszty dostawy

 

Formy i koszty dostawy

Informujemy, że mimo trwającej epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 wszystkie zamówienia realizowane są bez przeszkód i w trybie takim jak dotychczas (zamówienia złożone i opłacone do godz. 12:30 w dni robocze wysyłane są jeszcze tego samego dnia z dostawą dnia następnego) . Stale monitorujemy sytuację i nic nie wskazuje na to, aby mogły nastąpić jakiekolwiek obostrzenia lub ograniczenia w pracy firm kurierskich. Ponadto informujemy, że w całej firmie zostały wprowadzone specjalne procedury bezpieczeństwa. Pracownicy pracują w maskach oraz rękawiczkach, a paczki są dodatkowo dezynfekowane przed wysyłką.

DOSTAWY SĄ REALIZOWANE FIRMĄ KURIERSKĄ:

    • DHL

JAKI JEST KOSZT DOSTAWY?

    • zamówienia powyżej 100 zł  DARMOWA DOSTAWA 
    • zamówienia poniżej 100 zł – koszt 20 zł 

 

INFORMACJE DODATKOWE: 

    • Zamówienia złożone i opłacone przed godziną 12:30 wysyłane są tego samego dnia roboczego. 
    • Na wszystkie zakupione u nas produkty istnieje możliwość wystawienie faktury VAT. W tym celu należy tylko nas o tym powiadomić podczas składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w procesie zamówienia i podania danych firmy.

 

UWAGA: Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się nami.