Zamknij

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

Przedstawiciel handlowy

RoboJet

RoboJet Sp. zo.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, znaną z robotów domowych.

Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Numer referencyjny: PH11/2015

Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwijanie sprzedaży produktów marki RoboJet wśród dystrybutorów i sieci handlowych oraz budowanie silnej pozycji u partnerów biznesowych.

Opis stanowiska:

      • Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i rozbudowa sieci dystrybucji
      • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami biznesowymi
      • Przygotowywanie ofert handlowych
      • Prowadzenie negocjacji handlowych
      • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
      • Prowadzenie analizy rynku i działań konkurencji
      • Bieżące raportowanie prowadzonych działań

Wymagania:

          • Wykształcenia minimum średnie
          • Doświadczenie w sprzedaży B2B i pracy z Klientami
          • Komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne
          • Samodzielność, inicjatywa w działaniu i zaangażowanie
          • Bardzo dobra organizacja pracy i determinacja w osiąganiu celów
          • Znajomości pakietu MS Office
          • Prawo jazdy kat. B
          • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku poparte wynikami
          • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży AGD.

Oferujemy:

      • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system prowizyjny
      • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
      • Narzędzia pracy i wsparcie w osiąganiu wyników
      • Możliwość rozwoju, a w przyszłości zbudowania własnego zespołu
      • Pracę w przyjaznej atmosferze i w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wpisując w temat PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na adres e-mail:

hr@robojet.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.