Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

Spersonalizuj swój odkurzacz

RoboJet – odkurzacz automatyczny
w ponad 40 wzorach

Wyjątkowo. Tak pragnie poczuć się każdy z nas, niezależnie od tego, czy jesteśmy wybitnym sportowcem, rekinem biznesu, czy światowej sławy muzykiem, to automatyczny odkurzacz RoboJet jest do Ciebie. Każdy z nas potrzebuje produktów dostosowanych do własnego stylu życia, to dlaczego z odkurzaczem miałoby być inaczej? Czy możemy czuć się wyjątkowo każdego dnia przy tak prozaicznej czynności, jaką jest odkurzanie? Polska marka RoboJet daje swoim Klientom taką możliwość.

Dołącz do nas
i poczuj się wyjątkowo

Przemek Walkiewicz

EKSPERT FINANSOWY

Dla Przemka liczy się przede wszystkim odpowiednia kalkulacja, strategia, wiedza i umiejętności. To one umożliwiają mu realizowanie postawionych celów finansowych. Dla niego stworzono grafikę „dollars rain” jako symbol zysku przedstawiający obraną ścieżkę zawodową.

Beata Radecka

TRENER I COACH BIZNESOWY

Uśmiech nie schodzi z Beaty twarzy, a dzięki doświadczeniu i wiedzy potrafi również wywołać go na twarzach innych. Dlatego na jej odkurzaczu znajduje się ikona uśmiechu. Beata – Coach, psycholog, szkoleniowiec. Beata wie, co zrobić, by być szczęśliwym.

Łukasz Błażejewski

RESTAURATOR

Logo Meat & Fit znajdziemy na odkurzaczu przedsiębiorczego Łukasza, właściciela jednych z prężniej rozwijających się sieci restauracji w Polsce – restauracji 7th Street – Bar & Grill oraz Meat & Fit – Slow Food. Łukasz z godną podziwu determinacją rozwija swój biznes i robi to ze stylem.

Ania Szłabun

HAIR&MAKE UP ARTIST

Ania z abstrakcją na odkurzaczu, ponieważ jej metamorfozy zaskakują i wydobywają skrywane piękno. Ania – Hair Stylist & Make up Artist w jednym z warszawskich teatrów i telewizji Polsat, która ma zawsze pozytywną energię, którą potrafi przekazać innym.

Ola Niwińska

ULTRAMARATONKA

Góry dają Oli życiowego powera i chęć do przekraczania własnych granic. Dlatego na jej odkurzaczu nie mogło zabraknąć ukochanego krajobrazu górskiego. Ola to Ultramaratonka i aktualna wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym z wynikiem 251 km..

Mark Sheppard

MUZYK I KOMPOZYTOR

Moc pozytywnej energii i swingu. Muzyka to część jego samego. Jazzman, który grywa na całym świecie i napędza świat miłością do muzyki. Na jego odkurzaczu jest zamieszczona ikona fali dźwięku. Mark to muzyk, kompozytor i tekściarz.Odkurzacz jeszcze bardziej dostosowany
do Twoich potrzeb

Najlepsza cena

Połączenie najlepszej jakości z przystępną ceną czynią, że RoboJet jest bezkonkurencyjnej w swojej kategorii produktowej i staje się odpowiednikiem pralki, czy zmywarki.

Bezpieczna marka

Nagrody i wyróżnienia takie jak np. "Najlepsza opłacalność" PC World sprawiają, że RoboJet jest jedną z najbardziej renomowanych marek robotów sprzątających w Polsce.

Polska marka

Polska marka robotów sprzatających od 2010r., która cieszy się nieustannie pozytywnymi opiniami Klientów, a średnia ocen na Ceneo wciąż rośnie i wynosi już aż 4,7.RoboJet AIR – Robot sprzątający
stworzony dla Ciebie

ROBOJET AIR AH-157

  • 5 STOPNIOWE CZYSZCZENIE zwiększa jeszcze bardziej efektywność sprzątania
  • 6 TRYBÓW SPRZĄTANIA, dzięki którym możesz wybrać tryb dostosowany do Twoich potrzeb
  • CZUJNIKI ULTRADŹWIĘKOWE zapewniają jeszcze dokładniejsze sprzątanie
  • APLIKACJA MOBILNA, dzięki której możesz sprzątać kiedy i skąd chcesz
  • DARMOWE AKCESORIA czynią cenę jeszcze bardziej atrakcyjną

Wybierz swój wzór odkurzacza

Zobacz
nasz film

Pisali
o nas

Wprost
INNPoland
naTemat
techManiaK
Gadżetomania
MamaLoliPoli
Po drugiej stronie brzucha
Jaśkowe klimaty
Newsweek
Mama zawsze
Chip
INTERIA
PC WORLD
SUPERLINIA
PC FORMAT
Komputer Świat
MartynaG
Zabiegana Mama
STREFA-ZAKUPOWA.PL
Onet
Homezone
Videotesty
Testhub
Connected life magazine
Czas dzieci
Czas na wnetrze