Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

RoboJet X-One Black i Twist w zestawie

621,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

SKU: RoboJet X-One i Twist w zestawie
RoboJet X-One
odkurzacz automatyczny
- Technologia Laser360° PRO
- Inteligentne mycie podłóg na mokro
- Największa moc ssąca - 2500 Pa
- Tylko 55dB poziomu hałasu
- Rozszerzone funkcje w Aplikacji
- Sterowanie głosem
- Darmowy zestaw akcesoriów w cenie

RoboJet Twist
bezprzewodowy mop elektryczny
- Długi czas pracy
- Dokładny i zwrotny
- Duży pojemnik na wodę i spryskiwacz
- Jeden z najcichszych na rynku
Oblicz ratę na zakup robojet

Szczegóły

Robot hybrydowy RoboJet X-One

LASER360° PRO

Idealnie odwzorowana mapa powierzchni zapewnia najdokładniejsze mapowanie przestrzeni, a tym samym pokrycie sprzątania wynosi do 99,9%.

NAJWIĘKSZA MOC SSĄCA

Moc ssąca RoboJet X-One wynosi aż 2500 Pa, a przy tym jest to największa moc. Tym samym jest jednak jednym z najcichszych robotów, ponieważ jego głośność wynosi zaledwie 55dB.

INTELIGENTNE MOPOWANIE

Robot posiada duży pojemnik na wodę – aż 360 ml. Robot odkurza i myje podłogę w tym samym czasie, dzięki czemu kompleksowo sprzątanie Twój dom w krótszym czasie. Elektroniczne dozowanie wody i 3-stopniowa regulacja nawilżenia zapewnia jeszcze lepszy efekt.

ROZSZERZONE FUNKCJONALNOŚCI

Aplikacja mobilna zapewnia monitorowanie pracy robota, harmonogram sprzątania czy zarządzanie pracą robota. Teraz możesz także tworzyć wirtualną ścianę, zakazane strefy i wyznaczać sprzątane powierzchnie, kierować robota w konkretne miejsce, a także sterować nim głosem.

Więcej informacji o RoboJet X-One

Mop elektryczny RoboJet Twist

BEZKONKURENCYJNY

RoboJet Twist jest jedynym mopem, który łączy tak szeroką funkcjonalność i konkurencyjną cenę.

BEZPRZEWODOWY

Wydajna bateria zapewnia długi czas pracy aż do 55 min. Co umożliwia umycie powierzchni do 150m² na jednym cyklu naładowania.

DO KAŻDEGO ZABRUDZENIA I RÓŻNYCH POWERZCHNI

Połączenie ruchomych głowic, wysokiej jakości mikrofibry z dużym zbiornikiem na wodę i spryskiwaczem umożliwia czyszczenie wszelkich zabrudzeń na wszystkich rodzajach podłóg twardych przy zużyciu tylko 300 ml wody.

SZYBKIE I ŁATWE MYCIE PODŁÓG

Mop jest szybki i prosty w użyciu, dzięki czemu mycie podłóg odbywa się dużo szybciej i bez wysiłku niż w przypadku tradycyjnego mopa.

Więcej informacji o RoboJet Twist >>>

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Teraz możesz kupić robota do mycia okien RoboJet Wiso rozkładając płątność na 3-10 rat bez żadnych dodatkowych kosztów. 

Propozycja 10x0% 1:

¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.11.2017r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 01.07.2018r. do dnia 10.10.2018r.

Infonet występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl