Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom
0 Kom

Tytuł Symbol Jakości 2021 dla RoboJet

Decyzją Kapituły programu Symbol 2021 RoboJet uzyskał tytuł Symbol Jakości 2021

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Recenzja robota sprzątającego RoboJet X-Level BezPrzepłacania.pl

Wybierając robota sprzątającego wiele osób zastanawia się pomiędzy modelami tylko odkurzającymi, a odkurzającymi i mopującymi jednocześnie. Od niedawna w sprzedaży są jednak sprzęty, które nie tylko odkurzają i mopują, ale i sterylizują podłogę! – Recenzja RoboJet X-Level na BezPrzepłacania.pl

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Wreszcie mam mężczyznę w domu. Recenzja RoboJet X-Level – Matka Tylko Jedna

Nie byłam specjalnie przekonana do możliwości skorzystania z usług robota sprzątającego. Kojarzyło mi się to z większym zachodem niż realną korzyścią. A potem przyjechał do mnie RoboJet X-Level. I moje dzieci go porwały. Matka Tylko Jedna testuje RoboJet X-Level.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Codzienne ogarnianie czy wielkie cotygodniowe sprzątanie? Szafeczka testuje RoboJet X-One

Do nowych technologii podchodzę często z umiarkowanym optymizmem – zwłaszcza tych, które mają w magiczny sposób odmienić moje życie. Dlatego do tego testu podeszłam z pewnym dystansem…  Szafeczka testuje RoboJet X-One.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Za co Polacy pokochali markę, która stale umacnia pozycję na rynku? RoboJet w INN Poland.

Miło nam poinformować, że w INN Poland pojawił się o nas artykuł. Roboty sprzątające RoboJet. Za co Polacy pokochali markę, która stale umacnia pozycję na rynku?

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Pracująca mama. Jak znaleźć więcej czasu dla Siebie i Bliskich?

3…2…1… Start! Zaczynamy rok szkolny! Zdyscyplinowany rytm dnia, wczesne wstawanie, odwożenie Dzieci do szkoły, przedszkola, dodatkowe zajęcia, balet, joga, karate, zakupy, gotowanie, pomoc w odrabianiu lekcji, obowiązki zawodowe… Codzienna logistyka, grafik zadań i bieg...

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Głośność robotów sprzątających. Sprawdź, na jaki sprzęt warto się zdecydować

Poziom głośności robota sprzątającego to jeden z ważniejszych parametrów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze konkretnego modelu. Sprawdziliśmy, dlaczego ilość decybeli generowanych przez urządzenia do sprzątania jest tak ważna i co zyskasz, gdy wybierzesz cichego robota sprzątającego.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Odkurzacz pionowy, tradycyjny czy robot sprzątający? RoboJet w Newsweek

RoboJet Duel 3 wśród polecanych modeli robotów sprzątających.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając robota sprzątającego do domu ze zwierzętami?

- Mamo! Mamoo! Przygarniemy pieska? Mamooo… Brzmi znajomo? Zwierzęta mają pozytywny wpływ na nasze pociechy. Dzieci wychowywane ze zwierzętami od najmłodszych lat uczą się odpowiedzialności, czułości i troski. Badania wykazują że dziecko dorastające ze zwierzętami staje się śmielsze oraz lepiej radzi sobie ze stresem... 

 

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Nienawidzę sprzątać, więc? RoboJet X-One – Recenzja ZUCH

„Nie, że nie lubię sprzątać. Ja nienawidzę sprzątać. Niebawem kończę 39 lat i jeszcze tego nie przepracowałem. Ale żeby nie było – sprzątam w domu regularnie. Tylko, że zawsze szlag mnie przy tym trafia”. – ZUCH testuje RoboJet X-One.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Produkty 11 do 20 z 199