Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom
0 Kom

Stylowy design i nowoczesne technologie – RoboJet X-Style w Forbes

Miło nam poinformować, że w Forbes pojawił się artykuł o naszym najnowszym robocie sprzątającym RoboJet X-Style. Stylowy design i nowoczesne technologie – sprawdź, co jeszcze wyróżnia RoboJet X-Style.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Jak zmieniły się roboty sprzątające na przestrzeni lat?

Roboty sprzątające pomagają w utrzymaniu czystości w tysiącach polskich domów. Pozwalają na dokładne pozbycie się z powierzchni bakterii, wirusów, grzybów i alergenów o wiele skuteczniej niż w przypadku klasycznych odkurzaczy oraz ręcznego mycia podłóg. Jak rozwijał się rynek robotów sprzątających oraz czym różnią się roboty dostępne dziś od tych sprzed wielu lat?

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Jaki wybrać robot sprzątający z dużą mocą ssania?

Duża moc ssania robota sprzątającego jest jednym z kluczowych elementów przy wyborze nowego urządzenia. Sprawdź, jaki robot sprzątający z dużą mocą ssania wybrać do swojego domu.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Po co nam RoboJet X-One? – recenzja Mamine Skarby

Miłości w naszym domu nie brakuje, podobnie jak sierści. A co do sierści to mamy jej kłęby. Przyszedł czas na robota sprzątającego”. Czy RoboJet X-One sprawdził się w domu Mamine Skarby?

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Sprawdź, co zyskasz, wybierając robot hybrydowy zamiast dwóch urządzeń sprzątających. RoboJet w ARCHON+

Chcesz każdego dnia cieszyć się idealnie posprzątaną podłogą? Robot sprzątający wykona całą pracę za Ciebie. Zastanawiasz się, czy wybrać dwa oddzielne roboty, czy jeden – ale hybrydowy? Sprawdziliśmy jakie korzyści niesie za sobą zakup urządzenia 2w1.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Czy RoboJet nie wciągnie kota? Tekstualna testuje RoboJet X-One.

Koty w domu to sierść na meblach, na podłodze i ubraniach. To również kawałki kociej karmy porozrzucane po całym domu. Tekstualna ma trzy koty – Mieczysława, Renatkę i Zdziszka oraz niekończący się remont. Postanowiła sprawdzić, czy RoboJet X-One poradzi sobie w mieszkaniu, gdzie są trzy koty, w tym jeden z długą sierścią.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Przygotuj swój dom na robota sprzątającego. RoboJet w ARCHON+

Masz już klucze do swojego nowego domu? To świetnie! Pora pomyśleć o tym, w jaki sposób zorganizować sprzątanie. W utrzymaniu porządku pomoże Ci robot sprzątający. RoboJet to urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu – również w Twoim. Dzięki naszym podpowiedziom dowiesz się, jak przygotować przestrzeń mieszkalną, aby odkurzacz mógł pracować wydajnie i bez przeszkód.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Kolory robotów sprzątających. Czy kolor robota ma znaczenie?

Na polskim rynku dostępnych jest kilkaset modeli robotów sprzątających. Jednak paleta kolorów jest bardzo ograniczona. Czym kierować się przy wyborze, aby nie popełnić błędu zakupowego?

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

On sprząta, a my odpoczywamy? Recenzja RoboJet X-One Ronja

„Jak pogodzić dzikie dzieciństwo w myśl słów „brudne dziecko to szczęśliwe dziecko” ze względnym porządkiem i komfortem w domu? Jak RoboJet X-One pomaga rodzicom dzikich dzieci?” Ronja - mama, szczęśliwa żona i blogerka pisząca o wyluzowanym i świadomym rodzicielstwie testuje RoboJet X-One.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Roboty sprzątające 2w1. RoboJet na Onet.pl

RoboJet jest jedną z najczęściej wybieranych marek robotów sprzątających. RoboJet Duel 3 wśród polecanych modeli robotów hybrydowych.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Produkty 21 do 30 z 199