Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom
0 Kom

Nie daj się na to nabrać kupując robota sprzątającego

Spędzasz godziny, aby zapoznać się z rynkiem i wybrać produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom? W RoboJet nie ukrywamy specyfikacji urządzeń i podajemy wszystkie parametry techniczne tj. moc ssania, długość sprzątania na jednym cyklu, czy głośność pracy urządzenia. Czy to standard? Tylko w RoboJet. Dlaczego tak robimy?...

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Intensywne linienie - robot sprzątający dla właścicieli zwierząt

Utrzymanie idealnej czystości w domu, w którym mieszkają zwierzęta, niemal graniczy z cudem. Nasze kochane pupile dają nam tyle radości, co powodów do sprzątania. Linienie niektórych ras przebiega wyjątkowo intensywnie. Rozwiązaniem może okazać się robot sprzątający. Ale jaki model wybrać? Biorąc pod uwagę, że większość psów boi się głośnych dźwięków, a koty słyszą dźwięki o dwie oktawy wyższe niż człowiek...

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Jak wybrać robota sprzątającego do swojego domu? – ARCHON+

Jesteś na etapie urządzenia domu albo myślisz o remoncie? Spędzasz godziny, szukając inspiracji, drugie tyle na znalezienie odpowiednich produktów. Przychodzi moment, że wprowadzasz się idealnego domu. Każdy szczegół jest dograny do perfekcji i nagle pojawia się rzeczywistość. Pył po remoncie utrzymuje się tygodniami. Błoto wnosi się do domu, a Dzieci i zwierzęta nie pomagają w utrzymaniu czystości...

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Serwis i naprawa robota sprzątającego

Temat serwisu i naprawy kojarzą się z drogą przez mękę. Długie oczekiwanie, stres i niepotrzebne przepychanki. Czy zawsze tak jest? W RoboJet serwis urządzeń wygląda inaczej! Przychodzisz do nas, siadasz na wygodnej kanapie i pijesz dobrą kawę albo herbatę, ponieważ drobne naprawy wykonujemy od ręki – nie, nie to nie reklama. U nas, to standard!

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

„Czysta oszczędność czasu” – wywiad z Prezesem Zarządu RoboJet – Puls Biznesu cz.2

Reagujemy szybko na zmieniające się potrzeby. Uruchomiliśmy sprzedaż pierwszego na rynku przezroczystego modelu X-One. Mamy tę przewagę nad masową produkcją, że jesteśmy w stanie w krótkim czasie wprowadzić nowości i wdrożyć zmiany w urządzeniach, tak, by jak najlepiej odpowiadały na aktualne potrzeby klientów. – mówi Łukasz Bojanowski, prezes zarządu RoboJet Sp. z o.o. w rozmowie z Anną Knapek.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

„Czysta oszczędność czasu” – wywiad z Prezesem Zarządu RoboJet – Puls Biznesu cz.1

Jeszcze dwa lata temu wydawało się, że roboty sprzątające dochodzą do granicy, za którą nic nowego, przełomowego nie będzie się dało wprowadzić. Ale okazuje się, że cały czas pojawiają się w nich innowacyjne funkcje. Patrząc na cyfry, jest to zdecydowanie rynek, który będzie się rozszerzał, a my dziś zbieramy owoce pracy za to, że weszliśmy na niego już 10 lat temu – mówi Łukasz Bojanowski, prezes zarządu RoboJet Sp. z o.o. w rozmowie z Anną Knapek.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Robot hybrydowy 2w1 czy dwa oddzielne urządzenia?

Na rynku pojawia się coraz więcej modeli i rodzajów robotów sprzątających. Wybierać możemy spośród robotów, które odkurzają lub myją podłogę albo zdecydować się na urządzenie hybrydowe. Jak wybrać mądrze i nie przepłacać? Dlaczego, niektórzy decydują się na zakup aż dwóch urządzeń? Dowiedz się jak zaoszczędzić pieniądze i czas. Ciesz się czystym domem każdego dnia bez wysiłku.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Robot sprzątający RoboJet dla właścicieli kotów i psów

17 lutego obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kota. Jest to szczególny dzień dla wszystkich właścicieli zwierząt oraz tych, którzy tak samo, jak RoboJet kochają zwierzęta. RoboJet powstał z myślą o miłośnikach zwierząt, którzy oczekują od robotów sprzątających więcej niż inni użytkownicy. Robot sprawi, że zyskasz czas, energię oraz pozbędziesz się sierści, bakterii i innych nieczystości w swoim domu.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Robot sprzątający, który wie, jak ważny jest dla Ciebie czas.

Czas to najdroższa waluta świata. Nie da się go kupić ani zatrzymać. Dlatego pozbądź się rutyny i zyskaj więcej czasu na przyjemności oraz chwile dla Siebie i Bliskich. Pomoże Ci w tym RoboJet, który powstał z myślą o kobietach takich jak TY. Stworzony z „miłości do porządku” RoboJet już od 10 lat gości w polskich domach.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Recenzja robota sprzątającego RoboJet X-One – Mum’s Life

„Przetestowaliśmy go porządnie, zniósł chłopak wiele, zna nasz dom doskonale – czas więc na jego zalety i wady”. – Mum’s Life testuje RoboJet X-One

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Produkty 21 do 30 z 187