Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom
0 Kom

Automatyczny, bezdotykowy kosz na śmieci Dustin

Kosz na śmieci, który otwiera się przy ruchu ręki lub kopnięcia nogą? Teraz to możliwe!

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Czy utoniemy w plastiku?

Kto jeszcze nie słyszał o tym, że plastik jest realnym problemem dla naszego środowiska? Chyba już wszyscy o tym wiemy. W tym artykule dowiecie się, jak rzeczywiście plastik ma na nas wpływ.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Jaką moc ssania w odkurzaczu wybrać?

Czym właściwie jest moc ssania? Czy to to samo co moc odkurzacza? Jak ją zmierzyć? Jaka moc odkurzacza będzie odpowiednia dla Ciebie? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w tym artykule.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Recenzja robota sprzątającego X-Level - Kids Busters

Trójkąt idealny. On sprząta, a my w tym czasie możemy oddawać się przyjemnościom!

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Recenzja SMART butelki termicznej RoboJet Sippy

Była taka jedna noc na Islandii, kiedy szarpałam się z wiatrem o namiot na lodowcu. Lał deszcz, burczało mi w brzuchu i bardzo ale to bardzo żałowałam, że zdecydowałam się na tę wyprawę.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Recenzja robota sprzątającego X-Level - Mamologia

Kiedy myślę o tym co najbardziej potrzebne jest rodzicom, to na moim podium zdecydowanie znajduje się cierpliwość. Widzę też, że rodzice sami czują, że to właśnie tego im brak. Coraz rzadziej pytają „co zrobić z dzieckiem?”, a coraz częściej „co zrobić ze swoją złością?

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Recenzja robota sprzątającego X-Level - Pani Basia

Od jakiegoś czasu nasza codzienność jest odrobinę łatwiejsza. Gdy otrzymałam propozycję współpracy z RoboJet bardzo się ucieszyłam. Przyjęliśmy do testowania robota RoboJet X-Level, a po kilku dniach stwierdziliśmy, że już go nie oddamy.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Recenzja robota sprzątającego X-Level - Po prostu mama

Zabawy brudzące to najczęściej pewniak jeśli chodzi o zaangażowania się w nie dziecka. Niosą za sobą też wiele korzyści dla rozwoju dziecka ( np. zapewniają doznania sensoryczne, uczą koordynacji ruchów czy rozwijają kreatywność).Mają tylko jeden MINUS... kto to posprząta? Mi pomaga RoboJet Stefan.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Masz już dosyć upałów? Sprawdź jak im zaradzić!

Aktualnie jesteśmy w samym środku okresu wysokich temperatur. Niezależenie od tego, czy jesteście fanami zimy, czy lata, upały potrafią doskwierać każdemu z nas. W takim razie jak sobie z nimi radzić? W tym artykule się tego dowiecie!

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Czy zabraknie nam wody pitnej?

Myślimy, że coraz bardziej spopularyzowaną wiedzą jest to, że wody pitnej mamy raczej mniej niż więcej. Czyli właściwie ile jej mamy? Ile mają jej nasi sąsiedzi? Co możemy z tym zrobić? Tego wszystkiego dowiecie się tutaj.

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Produkty 1 do 10 z 223