Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Kom
0 Kom

Wreszcie mam mężczyznę w domu. Recenzja RoboJet X-Level – Matka Tylko Jedna

Nie byłam specjalnie przekonana do możliwości skorzystania z usług robota sprzątającego. Kojarzyło mi się to z większym zachodem niż realną korzyścią. A potem przyjechał do mnie RoboJet X-Level. I moje dzieci go porwały. Matka Tylko Jedna testuje RoboJet X-Level.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Codzienne ogarnianie czy wielkie cotygodniowe sprzątanie? Szafeczka testuje RoboJet X-One

Do nowych technologii podchodzę często z umiarkowanym optymizmem – zwłaszcza tych, które mają w magiczny sposób odmienić moje życie. Dlatego do tego testu podeszłam z pewnym dystansem…  Szafeczka testuje RoboJet X-One.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Za co Polacy pokochali markę, która stale umacnia pozycję na rynku? RoboJet w INN Poland.

Miło nam poinformować, że w INN Poland pojawił się o nas artykuł. Roboty sprzątające RoboJet. Za co Polacy pokochali markę, która stale umacnia pozycję na rynku?

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Pracująca mama. Jak znaleźć więcej czasu dla Siebie i Bliskich?

3…2…1… Start! Zaczynamy rok szkolny! Zdyscyplinowany rytm dnia, wczesne wstawanie, odwożenie Dzieci do szkoły, przedszkola, dodatkowe zajęcia, balet, joga, karate, zakupy, gotowanie, pomoc w odrabianiu lekcji, obowiązki zawodowe… Codzienna logistyka, grafik zadań i bieg...

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Głośność robotów sprzątających. Sprawdź, na jaki sprzęt warto się zdecydować

Poziom głośności robota sprzątającego to jeden z ważniejszych parametrów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze konkretnego modelu. Sprawdziliśmy, dlaczego ilość decybeli generowanych przez urządzenia do sprzątania jest tak ważna i co zyskasz, gdy wybierzesz cichego robota sprzątającego.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Odkurzacz pionowy, tradycyjny czy robot sprzątający? RoboJet w Newsweek

RoboJet Duel 3 wśród polecanych modeli robotów sprzątających.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając robota sprzątającego do domu ze zwierzętami?

- Mamo! Mamoo! Przygarniemy pieska? Mamooo… Brzmi znajomo? Zwierzęta mają pozytywny wpływ na nasze pociechy. Dzieci wychowywane ze zwierzętami od najmłodszych lat uczą się odpowiedzialności, czułości i troski. Badania wykazują że dziecko dorastające ze zwierzętami staje się śmielsze oraz lepiej radzi sobie ze stresem... 

 

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Nienawidzę sprzątać, więc? RoboJet X-One – Recenzja ZUCH

„Nie, że nie lubię sprzątać. Ja nienawidzę sprzątać. Niebawem kończę 39 lat i jeszcze tego nie przepracowałem. Ale żeby nie było – sprzątam w domu regularnie. Tylko, że zawsze szlag mnie przy tym trafia”. – ZUCH testuje RoboJet X-One.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Stylowy design i nowoczesne technologie – RoboJet X-Style w Forbes

Miło nam poinformować, że w Forbes pojawił się artykuł o naszym najnowszym robocie sprzątającym RoboJet X-Style. Stylowy design i nowoczesne technologie – sprawdź, co jeszcze wyróżnia RoboJet X-Style.

Czytaj więcej
0 Kom
0 Kom

Jak zmieniły się roboty sprzątające na przestrzeni lat?

Roboty sprzątające pomagają w utrzymaniu czystości w tysiącach polskich domów. Pozwalają na dokładne pozbycie się z powierzchni bakterii, wirusów, grzybów i alergenów o wiele skuteczniej niż w przypadku klasycznych odkurzaczy oraz ręcznego mycia podłóg. Jak rozwijał się rynek robotów sprzątających oraz czym różnią się roboty dostępne dziś od tych sprzed wielu lat?

Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący
Produkty 1 do 10 z 187