Robot hybrydowy 2w1 czy dwa oddzielne urządzenia?

Na rynku pojawia się coraz więcej modeli i rodzajów robotów sprzątających. Wybierać możemy spośród robotów, które odkurzają lub myją podłogę albo zdecydować się na urządzenie hybrydowe. Jak wybrać mądrze i nie przepłacać? Dlaczego, niektórzy decydują się na zakup aż dwóch urządzeń? Dowiedz się jak zaoszczędzić pieniądze i czas. Ciesz się czystym domem każdego dnia bez wysiłku.

Na rynku pojawia się coraz więcej modeli i rodzajów robotów sprzątających. Wybierać możemy spośród robotów, które odkurzają lub myją podłogę albo zdecydować się na urządzenie hybrydowe. Jak wybrać mądrze i nie przepłacać? Dlaczego, niektórzy decydują się na zakup aż dwóch urządzeń? Dowiedz się jak zaoszczędzić pieniądze i czas. Ciesz się czystym domem każdego dnia bez wysiłku.

Kupując jedno urządzenie płacimy mniej

Kupując robota sprzątającego, wybieramy urządzenie, które posiadać będzie funkcje dostosowane do naszych potrzeb. Ważną kwestią przy wyborze odkurzacza automatycznego jest jego cena. Nikt z nas nie lubi przepłacać. Zakup dwóch oddzielnych urządzeń wiąże się wysoką ceną. Wybór robota, który jedynie odkurza, sprawia, że tylko połowicznie spełni on nasze oczekiwania. RoboJet – polska marka robotów sprzątających znalazła na to rozwiązanie. Od samego początku swojej 10-letniej działalności stawia na funkcjonalność. Wszystkie roboty sprzątające w ofercie RoboJet zarówno myją, jak i odkurzają podłogę. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz przestrzeń mieszkalną. Niestety dwa oddzielne urządzenia wymagają 2X więcej wolnej przestrzeni na samo ustawienie ich w naszym domu.

Robot hybrydowy RoboJet X-One

RoboJet robot, który myje i odkurza. Który model wybrać?

- Właściciele zwierząt stawiają na wysoką moc ssącą. Urządzenia, które wybierają to RoboJet X-One. Doskonale radzą sobie z sierścią zwierząt, nawet z trudno dostępnych miejsc.

- Osoby mało techniczne, którym nie zależy na rozbudowanej aplikacji mobilnej. Szukają prostego, cichego urządzenia. Sięgają po RoboJet Duel 3, którym sterować można za pomocą pilota.

Jeżeli już wiesz, że zakup robota hybrydowego to najlepszy wybór, mamy dla Ciebie rabat -10% na zakup dowolnego robota RoboJet, który przejmie Twoje domowe obowiązki.

KOD: UŚMIECHRJ

RoboJet robot 2w1

Dwa roboty sprzątające – dwa razy większe koszty zużycia energii

W naszych domach pojawia się coraz więcej sprzętów AGD. Dzięki nim żyje się nam o wiele łatwiej. Jednak ich obecność wiąże się również z wyższymi rachunkami za prąd. Ważnym czynnikiem przy wyborze robota sprzątającego jest ekonomia. Zakup dwóch oddzielnych robotów do odkurzania i mycia podłogi generuje o wiele wyższe zużycie energii. Niektórzy producenci robotów sprzątających rekomendują jednak zakup dwóch urządzeń. Jednego do odkurzania, drugiego do mycia podłóg. Przed zakupem urządzeń sprawdź dokładnie parametry techniczne. Dowiedź się jaką moc ssącą ma robot oraz ile trwa czas pracy i ładowania. Może okazać się, że dwa oddzielne urządzenia będą miały słabsze parametry techniczne niż jeden robot hybrydowy. Najczęściej wybór dwóch oddzielnych urządzeń niestety nie poprawia jakości sprzątania. Generuje jednak o wiele wyższe koszty od zakupu po użytkowanie.

Drogi serwis i większe koszty części wymiennych dwóch urządzeń

Wybierając urządzenie, chcemy, aby służyło nam jak najdłużej. Jednak nigdy nie przewidzimy nieoczekiwanej awarii bądź uszkodzenia sprzętu. Najlepiej kupować od firm, które mają serwis w Polsce. Dzięki temu naprawa zajmie mniej czasu oraz będziemy mogli liczyć na kontakt ze wsparciem serwisu. Pamiętajmy, że po wygaśnięciu gwarancji, naprawa oraz serwis robota leży po stronie konsumenta.

Serwis i naprawa RoboJet

Przykładowe koszty po wygaśnięciu gwarancji robota RoboJet:

- Bateria - 230 zł

- Moduł szczotki głównej (napęd) - 130 zł

- Koła - 80 zł

- Silniki szczotki bocznej - 80 zł

Reasumując. Zakup dwóch urządzeń to duży wydatek, większe rachunki za prąd, w przypadku awarii wyższe koszty naprawy oraz mniej wolnej przestrzeni w Twoim domu. Decyzja, czy wybierzesz robota hybrydowego 2w1, czy dwa oddzielne urządzenia należy do Ciebie.

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień