Serwis i naprawa robota sprzątającego w 1-2 dni robocze

Temat serwisu i naprawy kojarzą się z drogą przez mękę. Długie oczekiwanie, stres i niepotrzebne przepychanki. Czy zawsze tak jest? Serwis urządzeń RoboJet wygląda inaczej! A dlaczego? Bo mamy podpisaną umowę z firmą "Ulubiony Serwis". Przychodzisz, siadasz na wygodnej kanapie i pijesz dobrą kawę albo herbatę, ponieważ drobne naprawy Ulubiony Serwis wykonuje od ręki – nie, nie to nie reklama. To standard!

Ile trwa naprawa robota sprzątającego w Ulubiony Serwis?

Większość usterek Ulubiony Serwis jest w stanie usunąć od ręki. Serwis urządzeń przeprowadzany jest w ciągu 1-2 dni roboczych. Doświadczony Zespół Ulubiony Serwis zawsze służy fachowym wsparciem, a naprawa przeprowadzana jest w maksymalnie krótkim czasie, tak aby robot, jak najszybciej mógł wrócić do wykonywania swoich codziennych zadań. W przypadku dostawy należy doliczyć czas dostawy w obie strony (48h), czyli serwis zajmuje 2-3 dni.  

Polski serwis robotów sprzątających Ulubiony Serwis 

Wybierając robota sprzątającego, należy pamiętać o regularnym serwisie, konserwacji, wymianie szczotek, czy filtrów. RoboJet jest polską firmą i ma serwis zlokalizowany również w Polsce. Dlatego każdy użytkownik robota sprzątającego RoboJet oraz każdego innego może skorzystać z naprawy w Ulubiony Serwis znajdującego się 10 km od centrum Warszawy. To jednak nie ma największego znaczenia, bo Ulubiony Serwis działa również zdalnie. Wystarczy wypełnić formularz "Zamów kuriera" na www.ulubionyserwis.pl, a odezwie się do Ciebie ekspert, aby przedstawić koszty naprawy i zamówić kuriera po odbiór urządzenia. Co więcej? Odbiór robota sprzątającego jest GRATIS! Diagnoza jest również GRATIS! Płacisz tylko za naprawę, bo Twój robot odkurzacz również zostanie odesłany GRATIS! Ulubiony Serwis gwarantuje dostęp do części zamiennych oraz akcesoriów do urządzeń nawet sprzed 10 lat. Co ważne, większość usterek wynika z nieprawidłowej konserwacji urządzeń. Dlatego zawsze zachęcamy Właścicieli Roborock, Roomba, Xiaomi, Viomi, Roidmi, Mamibot, RoboJet oraz innych robotów sprzątających do kontaktu telefonicznego, aby eksperci z Ulubiony Serwis mogli jak najszybciej udzielić wsparcia.

Tel. +48 22 398 72 62
Email: [email protected]

Zastanawiasz się nad zakupem robota sprzątającego RoboJet?

Kup RoboJet z 10% rabatem: KOD: SE21

Jeśli skorzystasz z usług Ulubiony Serwis możesz dostać, aż 20% rabatu na nowego robota sprzątającego RoboJet jeśli starego robota, nawet innej marki, zostawisz w rozliczeniu.

Jakie marki robotów sprzatających możesz naprawić w Ulubiony Serwis

Ulubiony Serwis może naprawić każdego robota sprzątającego. Jednak marki, w których się specjalizują to:

serwis Roborock,

serwis RoboJet,

serwis Roomba,

serwis Xiaomi,

serwis Viomi,

serwis Roidmi,

Serwis i naprawa RoboJet

Czyszczenie szczotek bocznych w robotach sprzątających

Jednym z elementów w robotach Roborock, RoboJet, Roomba, Xiaomi, Viomi, Roidmi, Mamibot oraz innych robotach sprzątających wymagającym regularnej wymiany są szczotki boczne. Niezbędna jest także ich częsta konserwacja. Nadmierna kumulacja zanieczyszczeń w tej przestrzeni robota sprzątającego może doprowadzić do zmniejszenia wydajności sprzątania, a w konsekwencji również do poważniejszej usterki urządzenia RoboJet, Roborock, Roomba, Xiaomi, Viomi, Roidmi, Mamibot oraz innych robotów sprzątających. Moduł może zostać uszkodzony np. wówczas, gdy nagromadzona sierść zwierząt zablokuje płynny ruch szczotki sprzątającej. W wyniku takiego zaniedbania niezbędny może być serwis robota sprzatającego.

*Rekomendujemy wymianę szczotek bocznych co 6 msc.

Wymiana szczotek bocznych

Konserwacja szczotki głównej w automatycznych odkurzaczach RoboJet, Roborock, Roomba, Xiaomi, Viomi, Roidmi, Mamibot oraz innych robotach sprzątających.

Szczotka główna, podobnie jak szczotki boczne, to kolejny element robota sprzątającego, od którego zależy efektywność pracy całego urządzenia. Utrzymanie szczotek w należytej czystości przedłuży jego żywotność. W sytuacji, gdy szczotka główna się zużyje, nie ma potrzeby wymieniać całego urządzenia. Regularna konserwacja robota i wymiana wyeksploatowanych elementów to rozwiązanie o wiele tańsze, niż zakup nowego urządzenia. Prócz szczotki głównej i szczotek bocznych elementem, który może ulec uszkodzeniu, jest koło przednie. O awarii koła przedniego mogą świadczyć problemy robota z przemieszczaniem się po mieszkaniu.

*Rekomendujemy wymianę szczotki głównej co 12 msc.

Wymiana szczotki RoboJet

Wymiana filtra w odkurzaczach RoboJet, Roborock, Roomba, Xiaomi, Viomi, Roidmi, Mamibot oraz innych robotach sprzątających.

Należy pamiętać również o regularnej wymianie filtra w każdym robocie sprzątającym. Filtr Hepa w robotach sprzątających RoboJet, Roborock, Roomba, Xiaomi, Viomi, Roidmi, Mamibot oraz innych robotach sprzątających filtruje powietrze oraz zatrzymuje cząsteczki kurzu i bakterii. Należy dbać o jego czystość, dlatego raz na jakiś czas zaleca się go wytrzepać, a jeśli jest zmywalny umyć filtr wodą z dodatkiem delikatnego detergentu. Zaniedbanie tej czynności może wymagać naprawy urządzenia przez serwis robotów sprzątających.

*Rekomendujemy wymianę filtrów co 3 msc.

Serwis robota sprzątającego

Robot sprzątający to urządzenie o zaawansowanej technologii. Decyzja o zakupie przeważnie jest dobrze przemyślana. Udając się do sklepu lub zamawiając robota przez Internet, zależy nam na tym, aby wybrać model wydajny i solidny. Mamy nadzieję, że te cechy sprawią, że robot posłuży nam jak najdłużej. Trzeba przy tym pamiętać, że nawet najlepsze urządzenie z czasem się zużyje. Na nadmierną eksploatację narażone są zwłaszcza te elementy robota sprzątającego, które wykonują najcięższą pracę. Jeżeli chcemy przedłużyć żywotność urządzenia, warto je regularnie serwisować. Raz na kilka miesięcy trzeba pamiętać o tym, aby wymienić szczotki, filtry oraz mopa na nowe. Każdy właściciel samochodu raz do roku sprawdza stan techniczny swojego auta. Dlaczego tak samo nie robimy z urządzeniami pomagającymi nam w utrzymaniu czystości?

Ulubiony Serwis - opinie

Chciałabym bardzo wyróżnić Pana Piotra za super podejście do klienta i rewelacyjną obsługę. Jestem pod wielkim wrażeniem. Jeżeli mogę prosić, to dla tego Pana należy się duża premia za jego zaangażowanie. Jeszcze raz dziękuję za taką obsługęBeata             

Pan Karol wykazał się bardzo wysoką kulturą osobistą w wyjaśnianiu procesu obsługi przedmiotowego urządzenia. Z życzliwością wysłuchał uwag dotyczących sposobu obsługi. Dzięki takim pracownikom bezpośredniej obsługi klienta Firma Ulubiony Serwis pozyskuje nowych klientów dzięki poleceniom od zadowolonych użytkownikówArtur

Najlepsza obsługa posprzedażowa! Serwis zepsutego kółka do Focusa trwał jeden dzień. Robot fantastyczny, po roku użytkowania mogę szczerze polecić. Dodatkowo otrzymałam fajny protokół z naprawy serwisowej. Dziękuję za profesjonalną obsługęMilena

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień