Serwis i naprawa robota sprzątającego

Temat serwisu i naprawy kojarzą się z drogą przez mękę. Długie oczekiwanie, stres i niepotrzebne przepychanki. Czy zawsze tak jest? W RoboJet serwis urządzeń wygląda inaczej! Przychodzisz do nas, siadasz na wygodnej kanapie i pijesz dobrą kawę albo herbatę, ponieważ drobne naprawy wykonujemy od ręki – nie, nie to nie reklama. U nas, to standard!

Temat serwisu i naprawy kojarzą się z drogą przez mękę. Długie oczekiwanie, stres i niepotrzebne przepychanki. Czy zawsze tak jest? W RoboJet serwis urządzeń wygląda inaczej! Przychodzisz do nas, siadasz na wygodnej kanapie i pijesz dobrą kawę albo herbatę, ponieważ drobne naprawy wykonujemy od ręki – nie, nie to nie reklama. U nas, to standard!

Ile trwa serwis RoboJet?

Większość usterek jesteśmy w stanie usunąć od ręki. Serwis urządzeń przeprowadzany jest w ciągu 24 godzin. Doświadczony Zespół RoboJet zawsze służy fachowym wsparciem, a naprawa przeprowadzana jest w maksymalnie krótkim czasie, tak aby robot, jak najszybciej mógł wrócić do wykonywania swoich codziennych zadań. W przypadku dostawy należy doliczyć czas dostawy w obie strony (48h), czyli serwis zajmuje 72h.  

Polski serwis robotów sprzątających RoboJet 

Wybierając robota sprzątającego, należy pamiętać o regularnym serwisie, konserwacji, wymianie szczotek, czy filtrów. RoboJet ma serwis w Polsce. Dlatego każdy użytkownik robota sprzątającego RoboJet może skorzystać z pomocy polskiego serwisu RoboJet. RoboJet gwarantuje dostęp do części zamiennych, akcesoriów nawet sprzed 10 lat. Co ważne, większość usterek wynika z nieprawidłowej konserwacji urządzeń. Dlatego zawsze zachęcamy Właścicieli RoboJet do kontaktu telefonicznego, abyśmy mogli jak najszybciej udzielić wsparcia.

Zastanawiasz się nad zakupem robota sprzątającego RoboJet?

Kup RoboJet z -10% rabatem: KOD: SE21

Serwis i naprawa RoboJet

Czyszczenie szczotek bocznych w robotach sprzątających RoboJet

Jednym z elementów w robotach RoboJet wymagającym regularnej wymiany są szczotki boczne. Niezbędna jest także ich częsta konserwacja. Nadmierna kumulacja zanieczyszczeń w tej przestrzeni robota sprzątającego może doprowadzić do zmniejszenia wydajności sprzątania, a w konsekwencji również do poważniejszej usterki urządzenia RoboJet. Moduł może zostać uszkodzony np. wówczas, gdy nagromadzona sierść zwierząt zablokuje płynny ruch szczotki sprzątającej.

*Rekomendujemy wymianę szczotek bocznych co 6 msc.

Wymiana szczotek bocznych

Konserwacja szczotki głównej w automatycznych odkurzaczach RoboJet

Szczotka główna, podobnie jak szczotki boczne, to kolejny element robota sprzątającego, od którego zależy efektywność pracy całego urządzenia. Utrzymanie szczotek w należytej czystości przedłuży jego żywotność. W sytuacji, gdy szczotka główna się zużyje, nie ma potrzeby wymieniać całego urządzenia. Regularna konserwacja robota i wymiana wyeksploatowanych elementów to rozwiązanie o wiele tańsze, niż zakup nowego urządzenia. Prócz szczotki głównej i szczotek bocznych elementem, który może ulec uszkodzeniu, jest koło środkowe. O awarii koła środkowego mogą świadczyć problemy robota z przemieszczaniem się po mieszkaniu.

*Rekomendujemy wymianę szczotki głównej co 12 msc.

Wymiana szczotki RoboJet

Wymiana filtra w odkurzaczach RoboJet

Należy pamiętać również o regularnej wymianie filtra w robocie sprzątającym. Filtr Hepa w robotach sprzątających RoboJet filtruje powietrze oraz zatrzymuje cząsteczki kurzu i bakterii. Należy dbać o jego czystość, dlatego raz na jakiś czas zaleca się umyć filtr wodą z dodatkiem delikatnego detergentu.

*Rekomendujemy wymianę filtrów co 3 msc.

Serwis robota sprzątającego

Robot sprzątający to urządzenie o zaawansowanej technologii. Decyzja o zakupie przeważnie jest dobrze przemyślana. Udając się do sklepu lub zamawiając robota przez Internet, zależy nam na tym, aby wybrać model wydajny i solidny. Mamy nadzieję, że te cechy sprawią, że robot posłuży nam jak najdłużej. Trzeba przy tym pamiętać, że nawet najlepsze urządzenie z czasem się zużyje. Na nadmierną eksploatację narażone są zwłaszcza te elementy robota sprzątającego, które wykonują najcięższą pracę. Jeżeli chcemy przedłużyć żywotność urządzenia, warto je regularnie serwisować. Raz na kilka miesięcy trzeba pamiętać o tym, aby wymienić szczotki, filtry oraz mopa na nowe. Każdy właściciel samochodu raz do roku sprawdza stan techniczny swojego auta. Dlaczego tak samo nie robimy z urządzeniami pomagającymi nam w utrzymaniu czystości?

Serwis RoboJet - opinie

Chciałabym bardzo wyróżnić Pana Piotra za super podejście do klienta i rewelacyjną obsługę. Jestem pod wielkim wrażeniem. Jeżeli mogę prosić, to dla tego Pana należy się duża premia za jego zaangażowanie. Jeszcze raz dziękuję za taką obsługęBeata             

Pan Karol wykazał się bardzo wysoką kulturą osobistą w wyjaśnianiu procesu obsługi przedmiotowego urządzenia. Z życzliwością wysłuchał uwag dotyczących sposobu obsługi. Dzięki takim pracownikom bezpośredniej obsługi klienta Firma RoboJet pozyskuje nowych klientów dzięki poleceniom od zadowolonych użytkownikówArtur

Najlepsza obsługa posprzedażowa! Serwis zepsutego kółka do Focusa trwał jeden dzień. Robot fantastyczny, po roku użytkowania mogę szczerze polecić. Dodatkowo otrzymałam fajny protokół z naprawy serwisowej. Dziękuję za profesjonalną obsługęMilena

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień