Skończ z myciem podłogi raz na zawsze!

Wyobrażacie sobie odkurzyć podłogę i jednocześnie ją umyć? A właściwie nie robić nic poza naciśnięciem jednego przycisku? Moi Drodzy, przyszłość jest dzisiaj. Po przeczytaniu tego artykułu już nigdy nie spojrzycie na swoje porządki w ten sam sposób.

Wyobrażacie sobie odkurzyć podłogę i jednocześnie ją umyć? A właściwie nie robić nic poza naciśnięciem jednego przycisku? Moi Drodzy, przyszłość jest dzisiaj. Po przeczytaniu tego artykułu już nigdy nie spojrzycie na swoje porządki w ten sam sposób.

 

> Czy mopowanie w robotach sprzątających faktycznie działa?

> Rodzaje mopowania

> Rodzaje pojemników na wodę

 

x-style-white

 

Czy mopowanie w robotach sprzątających faktycznie działa? 

Mamy dla Was dobrą wiadomość - tak, działa. Roboty sprzątające z funkcją mopowania stają się coraz bardziej popularne. Standardowe sprzątanie jak sami wiecie zajmuje bardzo dużo czasu. Do tego zawsze na końcu zostaje odkurzanie. I mycie podłogi! Jeżeli jesteście posiadaczami dzieci lub/i zwierząt, to jest jeszcze ciężej o czystą podłogę. Wszędzie walające się włosy i paprochy, lepkie plamy i masa innych nieczystości. Roboty sprzątające do domu są aktualnie często wyposażone w mop. To znaczy, że robot jednocześnie odkurzy i umyje podłogę. Możecie się szczypać, ale to nie sen, a My nie opowiadamy bajek. 

 

robojet-x-focus

 

Rodzaje mopowania

Wyróżniamy kilka rodzajów mopowania w robotach automatycznych:

  • Mopowanie intensywne: do podłóg trwałych tj. posadzki kamienne i ceramiczne.​ Dobrze skorzystać z tego trybu, gdy podłoga wymaga dokładniejszego mycia.
  • Mopowanie codzienne: do wszystkich rodzajów podłóg w tym delikatnej podłogi lakierowanej.​ Świetnie sprawdzi się do codziennego użytkowania. 
  • Mopowanie delikatne: do podłóg szczególnie delikatnych tj. drewniana podłoga olejowana.

 

Niezależnie od Waszych potrzeb, na pewno sprawdzą się w Waszych domach.

 

Dodatkowo nasze roboty sprzątające do domu X-Style, X-One oraz X-Level posiadają specjalny tryb mycia w jodełkę. Mopowanie w jodełkę gwarantuje najdokładniejszy efekt czyszczonej powierzchni. Robot skręca delikatnie na boki (w kształt litery "Y"), przecierając przy tym powierzchnię dwukrotnie.

 

 

Rodzaje pojemników na wodę

 

W robotach hybrydowych możemy wyróżnić dwa rodzaje pojemników na wodę: grawitacyjny oraz elektroniczny.

W przypadku pojemników grawitacyjnych nie mamy wpływu na poziom nawilżenia mopowania. Pojemnik posiada wtedy otwór, przez który po prostu sączy się woda bez możliwości jej regulowania.

Pojemnik elektroniczny umożliwia kontrolowanie poziomu nawilżenia. Dzięki temu jest to bezpieczna opcja dla posiadaczy delikatnych podłóg. W ten sposób można w pełni dostosować poziom nawilżenia do rodzaju podłóg i stopnia zabrudzenia. Aktualnie wszystkie roboty RoboJet posiadają pojemniki elektroniczne.

 

Czy nie brzmi to jak piękny sen? Zobacz naszą ofertę robotów sprzątających do domu i spraw, by stał się rzeczywistością. W końcu codzienność tez może być piękna <3 

 

x-style-robot-odkurzajaco-mopujacy

 

Czy jest tu osoba, która lubi sprzątać? A już tym bardziej zmywać podłogę? Ktoś? Ktokolwiek? Tacy ludzie po prostu chyba nie istnieją. Zresztą nie ma się co dziwić. Jest co najmniej milion ciekawszych rzeczy do robienia. Na szczęście smutne czasy odkurzania i mopowania są już za nami!

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień