Artykuł o RoboJet Duel na Komputer Świat

Zobacz co napisali o nas na Komputerswiat.pl....

Zobacz co napisali o nas na Komputerswiat.pl w nawiązaniu do premiery najnowszej wersji RoboJet Duel.

Poniżej treść artykułu:

RoboJet Duel - autonomiczny odkurzacz, który posprząta dom (wideo)

RoboJet Duel jest nowym robotem sprzątającym, który wyręczy nas od żmudnego sprzątania podłóg. Autonomiczny odkurzacz poradzi sobie z każdą powierzchnią.

 

RoboJet Duel jest nowym odkurzaczem sprzątającym, który nie wymaga obsługi ze strony człowieka. Wystarczy go tylko włączyć i nadać jeden z trybów pracy, a robot sam zacznie sprzątać. Odkurzacz zaprojektowano do pracy z różnymi powierzchniami: terakotą, panelami, wykładzinami, dywanami czy drewnianą podłogą.

RoboJet Duel oferuje różne tryby pracy i można go zaprogramować na cały tydzień. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby przejąć nad nim kontrolę i sterować zdalnie z odległości do 7 metrów.

Odkurzacz ma tylko 8,7 cm wysokości, a więc będzie w stanie posprzątać także pod meblami. RoboJet Duel potrafi także powrócić do ładowarki, gdzie podładuje samodzielnie rozładowującą się baterię. Na jednym naładowaniu robot jest w stanie sprzątać do 120 minut. Odkurzacz ma także szereg czujników, w tym zbliżeniowych, które mają na celu uchronić go w trakcie pracy przed kolizją. RoboJet Duel jest przy tym cichy i nie generuje dźwięku o natężeniu większym niż 50 dB. Pojemność pojemnika na śmieci to 0,35 l.

RoboJet Duel w akcji obejrzycie na poniższym filmie:

 
 

Źródło: https://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2016/11/robojet-duel.aspx 

 

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień