Automatyczny odkurzacz jako prezent?

Czasdzieci.pl rekomenduje RoboJet Air na idealny prezent na...

Czasdzieci.pl rekomenduje RoboJet Air na idealny prezent na Święta Bożego Narodzenia.

Fragment poniżej:

Odkurzacz RoboJet Air

Podaruj sobie i swoim bliskim chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków – sprezentuj im odkurzacz automatyczny RoboJet Air.

RoboJet to polska marka robotów sprzątających, które wielokrotnie uzyskały wyróżnienia i topowe miejsca w rankingach w swojej kategorii. Urządzenia zostały stworzone, by efektywnie i kompleksowo sprzątać podłogi i dywany, niezależnie od wielkości domu i co najważniejszej wszystko to otrzymujemy w rozsądnej cenie.

Model RoboJet Air to zaawansowany konstrukcyjnie odkurzacz automatyczny dopasowany do każdego rodzaju podłóg oraz dywanów ze średnim i krótkim włosiem. Posiada 5 trybów sprzątania, w tym mycie podłóg na mokro. Dzięki możliwości zaprogramowania jego pracy, odkurzacz samodzielnie wyjedzie ze stacji dokującej, sprzątnie dom oraz powróci do ponownego ładowania, aby na nowo być gotowym do pracy. Praca odkurzacza może być zarządzana z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej.

Odkurzacz RoboJet Air w wersji PRO (RoboJet Air PRO) dodatkowo został wyposażony w nowoczesny oczyszczacz powietrza nakładany bezpośrednio na RoboJet Air, który efektywnie filtruje szkodliwe i trujące substancje. Tym samym robot sprzątający odkurzy, umyje podłogę i poprawi jakość powietrza w tym samym czasie. RoboJet Air PRO zadba jednocześnie o porządek i o jakość powietrza w Twoim domu.

Źródło: https://prezenty.czasdzieci.pl/produkt/id,551-odkurzacz_robojet_air.html

 

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień