Co to jest odkurzacz hybrydowy?

Rynek urządzeń sprzątających rokrocznie oferuje coraz ciekawsze, efektywniejsze i bardziej funkcjonalne urządzenia sprzątające. Jednym z dynamicznie rozwijanych segmentów odkurzaczy są roboty hybrydowe...

Rynek urządzeń sprzątających rokrocznie oferuje coraz ciekawsze, efektywniejsze i bardziej funkcjonalne urządzenia sprzątające. Jednym z dynamicznie rozwijanych segmentów odkurzaczy są roboty hybrydowe. W artykule podpowiadamy, czym jest odkurzacz automatyczny hybrydowy, jakie ma opinie robot hybrydowy, a także czy istnieje ranking robotów hybrydowych, który ułatwi zakup tego typu urządzenia.

Robot hybrydowy – czym jest i jak działa?

Robot hybrydowy to funkcjonalny, najczęściej automatyczny odkurzacz, który pełni kilka kluczowych funkcji ułatwiających codzienne sprzątanie dywanów, wykładzin oraz podłóg. Większość robotów hybrydowych – takich jak np. RoboJet Duel 3 – oferuje różnorodne funkcje sprzątania. Odkurzacz hybrydowy pozwala na odkurzanie niemal dowolnych powierzchni w domu, mopowanie i czyszczenie na mokro, a także na autonomiczną pracę bez udziału człowieka.

Odkurzacz automatyczny hybrydowy, po uprzednim zaprogramowaniu, samodzielnie wyjeżdża ze stacji dokującej, sprząta podłogi, wykładziny i dywany zgodnie z ustalonym harmonogramem, a po zakończeniu cyklu sprzątania powraca do stacji dokującej, aby podładować swój akumulator.

Odkurzacz hybrydowy RoboJet Duel 3 może być także sterowany i programowany z poziomu dedykowanej aplikacji na smartfony, co znacząco ułatwia jego obsługę i sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej intuicyjna.

Roboty hybrydowe nawigują po domu dzięki zestawowi czujników, które pozwalają im omijać przeszkody, wykrywać ściany czy ściany. RoboJet Duel 3 nawiguje dzięki innowacyjnej funkcji mapowania przestrzeni, która pozwala urządzeniu jeszcze sprawniej poruszać się po domu.

Roboty hybrydowe – opinie

Na rynku spotkać można wiele różnorodnych konstrukcji odkurzaczy hybrydowych, które cieszą się większym i mniejszym uznaniem użytkowników. Niemniej Polacy coraz chętniej wybierają i korzystają z nowoczesnych automatycznych odkurzaczy hybrydowych, które znacząco ułatwiają codzienne dbanie o czystość podłóg i dywanów, odciążając mieszkańców z przykrego obowiązku odkurzania i mopowania podłóg.

W sieci znaleźć można wiele testów oraz porównań robotów hybrydowych. Opinie, jakie zdobył nowoczesny RoboJet Duel, 3 mówią same za siebie. Urządzenie uzyskało wyróżnienie PC World jako „Najlepsza opłacalność” 2018 roku!

Robot hybrydowy – ranking

Porównując odkurzacze hybrydowe, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które pozwolą lepiej dopasować specyfikę urządzenia do osobistych potrzeb i preferencji. Najważniejszym z parametrów robotów hybrydowych jest ilość trybów sprzątania. Najlepsze urządzenia na rynku pozwalają na skuteczne odkurzanie, mopowanie oraz mycie podłóg na mokro w kilkunastu różnorodnych, uprzednio zaprogramowanych trybach.

Warto zwrócić uwagę także na moc ssącą i pojemność zbiornika na zanieczyszczenia, które warunkować będą efektywność odkurzacza oraz częstotliwość opróżniania pojemnika. Alergicy powinni zwrócić uwagę na zastosowane filtry i systemy filtrujące, a osoby, które nie lubią hałasu, zdecydowanie powinny zweryfikować ilość generowanych decybeli podczas pracy urządzenia.

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień