Dezynfekcja mieszkania to zespół zabiegów, które umożliwiają skuteczne zlikwidowanie uprzykrzających nam życie owadów. Dezynfekcja mieszkania pozwala na kompleksowe usunięcie takich osobników jak: pluskwy, komary, rybiki cukrowe, mole odzieżowe, karaluchy, muchy domowe, mrówki, mączniki młynarki, mkliki mączne, czy muszki owocowe. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania i w jaki sposób ją przeprowadzić?

Firma dezynfekcyjna – remedium na wszelkie problemy z owadami

Wynajmując specjalistyczną firmę dezynfekcyjną, możliwe jest całościowe pozbycie się problemu owadów zamieszkujących naszą życiową przestrzeń. Możliwe jest również skorzystanie z usług dezynfekcji mieszkania po pasożytach. By skorzystać z dezynfekcji domu lub mieszkania wykonywanej przez firmy dezynfekujące, konieczne jest uprzednie przygotowanie mieszkania.

By przygotować mieszkanie do dezynfekcji, należy odsunąć sprzęty i meble, zapewniając swobodny dostęp, zabezpieczyć wszelkie przedmioty higieny osobistej, ubrania, i produkty spożywcze, schować zwierzęta domowe, odłączyć urządzenia elektryczne od kontaktu, czy zdemontować wszelkie cokoły i listwy.

Jak plasuje się cena dezynfekcji mieszkania? Warunki cenowe zależne są od regionu, metod dezynfekcyjnych i powierzchni mieszkania. Przyjmuje się średnio, że usuwanie pluskiew z łóżek to koszt około 500 złotych, prusaków i karaluchów około 150 – 200 złotych, a rybików i moli spożywczych od 100 do 200 złotych.

Domowe sposoby dezynfekcji w mniej wymagających przypadkach

Istnieją różnorodne domowe sposoby dezynfekcji, które w mniej inwazyjnych przypadkach mogą okazać się dobrym i tańszym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych lokatorów. Czym zdezynfekować mieszkanie? Jednym ze skutecznych i dość uniwersalnych środków jest woda utleniona oraz ocet. Domowa dezynfekcja może być również wykonywana sprayem lawendowym, olejkiem z drzewa herbacianego, boraksem z wodą, rozmarynem, octem i cytrusami lub specjalistycznymi środkami dezynfekującymi. Poza spryskaniem wyżej wymienionymi środkami: łóżek, kątów, pościeli, szafek i innych newralgicznych miejsc, warto wykorzystać również inne domowe sposoby dezynfekcji. Zalicza się do nich: gotowanie oraz wietrzenie pościeli, czyszczenie chemiczne ubrań, kompleksowe sprzątanie domu oraz jego dokładne wietrzenie.

Masz problem z insektami? Wykorzystaj odkurzacz automatyczny RoboJet

Znajdujące się w naszej ofercie roboty sprzątające wyposażane są w lampy UV, które umożliwiają kompleksową i skuteczną dezynfekcję promieniowaniem ultrafioletowym. Doskonale sprawdzą się do usuwania wszelkich insektów, bakterii i roztoczy z dywanów o krótkim i średnim włosiu, podłóg, a także wszelkich zakamarków, do których na co dzień nie mamy dostępu. Dezynfekcja domu z robotem sprzątającym RoboJet jeszcze nigdy nie była tak prosta.

NASZE PRODUKTY: