Jak wygląda dezynfekcja mieszkania?

Dezynfekcja mieszkania to zespół zabiegów, które umożliwiają skuteczne zlikwidowanie uprzykrzających nam życie owadów...

Dezynfekcja mieszkania to zespół zabiegów, które umożliwiają skuteczne zlikwidowanie uprzykrzających nam życie owadów. Dezynfekcja mieszkania pozwala na kompleksowe usunięcie takich osobników jak: pluskwy, komary, rybiki cukrowe, mole odzieżowe, karaluchy, muchy domowe, mrówki, mączniki młynarki, mkliki mączne, czy muszki owocowe. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania i w jaki sposób ją przeprowadzić?

Firma dezynfekcyjna – remedium na wszelkie problemy z owadami

Wynajmując specjalistyczną firmę dezynfekcyjną, możliwe jest całościowe pozbycie się problemu owadów zamieszkujących naszą życiową przestrzeń. Możliwe jest również skorzystanie z usług dezynfekcji mieszkania po pasożytach. By skorzystać z dezynfekcji domu lub mieszkania wykonywanej przez firmy dezynfekujące, konieczne jest uprzednie przygotowanie mieszkania.

By przygotować mieszkanie do dezynfekcji, należy odsunąć sprzęty i meble, zapewniając swobodny dostęp, zabezpieczyć wszelkie przedmioty higieny osobistej, ubrania, i produkty spożywcze, schować zwierzęta domowe, odłączyć urządzenia elektryczne od kontaktu, czy zdemontować wszelkie cokoły i listwy.

Jak plasuje się cena dezynfekcji mieszkania? Warunki cenowe zależne są od regionu, metod dezynfekcyjnych i powierzchni mieszkania. Przyjmuje się średnio, że usuwanie pluskiew z łóżek to koszt około 500 złotych, prusaków i karaluchów około 150 – 200 złotych, a rybików i moli spożywczych od 100 do 200 złotych.

Domowe sposoby dezynfekcji w mniej wymagających przypadkach

Istnieją różnorodne domowe sposoby dezynfekcji, które w mniej inwazyjnych przypadkach mogą okazać się dobrym i tańszym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych lokatorów. Czym zdezynfekować mieszkanie? Jednym ze skutecznych i dość uniwersalnych środków jest woda utleniona oraz ocet. Domowa dezynfekcja może być również wykonywana sprayem lawendowym, olejkiem z drzewa herbacianego, boraksem z wodą, rozmarynem, octem i cytrusami lub specjalistycznymi środkami dezynfekującymi. Poza spryskaniem wyżej wymienionymi środkami: łóżek, kątów, pościeli, szafek i innych newralgicznych miejsc, warto wykorzystać również inne domowe sposoby dezynfekcji. Zalicza się do nich: gotowanie oraz wietrzenie pościeli, czyszczenie chemiczne ubrań, kompleksowe sprzątanie domu oraz jego dokładne wietrzenie.

Masz problem z insektami? Wykorzystaj odkurzacz automatyczny RoboJet

Znajdujące się w naszej ofercie roboty sprzątające wyposażane są w lampy UV, które umożliwiają kompleksową i skuteczną dezynfekcję promieniowaniem ultrafioletowym. Doskonale sprawdzą się do usuwania wszelkich insektów, bakterii i roztoczy z dywanów o krótkim i średnim włosiu, podłóg, a także wszelkich zakamarków, do których na co dzień nie mamy dostępu. Dezynfekcja domu z robotem sprzątającym RoboJet jeszcze nigdy nie była tak prosta.

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień