Niezawodny serwis robotów sprzątających - to właśnie my!

Urządzenia AGD mają to do siebie, że czasami wymagają serwisu. Jak wszystko na świecie. Urządzenia po prostu się zużywają, potrzebują odnowienia, wymiany części, a czasami po prostu zaktualizowania systemu. Dzisiaj opowiemy Wam trochę o naszym serwisie. Przekonacie się, że serwis może być naprawdę fajny, przyjemny i szybki :) 

 

Urządzenia AGD mają to do siebie, że czasami wymagają serwisu. Jak wszystko na świecie. Urządzenia po prostu się zużywają, potrzebują odnowienia, wymiany części, a czasami po prostu zaktualizowania systemu. Dzisiaj opowiemy Wam trochę o naszym serwisie. Przekonacie się, że serwis może być naprawdę fajny, przyjemny i szybki :) 

 

robojet-serwis

 

Ekspresowy serwis

Co mamy na myśli pisząc ekspresowy? Średnio dwa dni robocze- tyle zajmują nam usługi serwisowe. Dwa dni i Wasze urządzenia znów są w Waszych domach. Całe i zdrowe ;) Szanujemy Wasz czas i zależy nam, żebyście byli zadowoleni. 

Mało tego, jeżeli odwiedzicie nas stacjonarnie ze swoimi urządzeniami, w 90% pomożemy Wam od ręki. 10% to sytuacje, kiedy chcemy zostawić u siebie urządzenie i dokładnie zweryfikować, czy jest już w pełni sprawne. W końcu chcemy oddać Wam w pełni działające urządzenia.

Swoją drogą, bardzo doceniamy, gdy nas odwiedzacie. Interesują nasz Wasze historie. Doceniamy to, że macie różne przeżycia, spojrzenia na świat, a także feedback na nasze urządzenia. Zawsze bardzo chętnie Was wysłuchamy. W końcu tworzymy naszą firmę dla Was, a Wy jesteście jej częścią. 

Poza tym zawsze zaproponujemy Wam pyszną herbatę lub kawę ;)

Wszystko po to, ponieważ naprawdę chcemy pomóc. Ale nie tak jak wiele firm, które to komunikują. My naprawdę naprawdę chcemy pomóc. Bardzo wierzymy w nasze urządzenia. Wiemy, że są świetnymi domowymi pomocnikami. Zresztą nasi Klienci mają takie same odczucia. Sami zobaczcie:

 

opinia-robojet

robojet-opinia

opinia-serwis-robojet

serwis-robojet-opinia

robot-sprzatajacy-robojet

 

Czasami po prostu urządzenia wymagają odświeżenia, a my chętnie z tym pomagamy. 


Naszym serwisem zajmuje się świetny zespół. Chłopaki znają się na robotach jak mało kto! Zresztą nie tylko na tym. Są to prawdziwe złote rączki. Naprawią wszystko. Zawsze doradzą najlepiej, jak się da i zaopiekują się Waszymi robotami najlepiej na świecie.

 

Czy roboty sprzątające do domu trzeba często serwisować?

Prawdę mówiąc, to niezupełnie. To oczywiście zależy od sposobu użytkowania. Jeżeli odkurzacie podłogę bardzo często i macie duże mieszkanie, wiadomo, że części zużyją się szybciej. Nie są to natomiast żadne poważne naprawy. To po prostu na przykład wymiana szczotek czyszczących. Rekomendujemy wymieniać je co mniej więcej pół roku. Są dostępne na naszej stronie Internetowej, jak i u nas stacjonarnie.

 

Czasami wychodzi nowa aktualizacja systemu i trzeba zaktualizować urządzenie. Bardzo chętnie pomagamy z takimi sprawami telefonicznie.

 

robojet

 

Oczywiście czasami zdarzają się usterki robotów sprzątających. W końcu są materialnym przedmiotem. Jednak zdarza się to naprawdę rzadko. A my staramy się jak najszybciej i jak najlepiej pomóc w takich sytuacjach.

 

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, śmiało kontaktujcie się z nami :) Możecie napisać do nas na Facebooku lub Instagramie oraz zadzwonić pod numer (22) 355 31 55. 

 

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień