Ile kosztuje mycie okien? Cennik mycia okien w największych polskich miastach

Mycie okien to wciąż najbardziej nielubiana czynność. Aby wesprzeć nas w tym przykrym obowiązku, producenci oferują specjalne...

Mycie okien to coraz popularniejsza usługa zarówno w sektorze biznesowym, jak i prywatnym, a cena mycia okien nie jest zbyt wygórowana. Powoduje to, że wielu klientów decyduje się na kompleksowe mycie biurowych oraz domowych przeszkleń. Cennik mycia okien oscyluje w dość szerokim zakresie i uzależniony jest od: lokalizacji, powierzchni, a także indywidualnych ustaleń. Ile kosztuje mycie okien w domu i ile w firmach w największych polskich miastach?

Mycie okien – cena: od czego zależy?

Najważniejszym czynnikiem, który warunkuje cennik mycia okien, jest lokalizacja. Cena za mycie okien może różnić się nawet o kilka procent zależnie od regionu. Naturalnie, koszt jest najwyższy w największych polskich miastach.

Poza lokalizacją cena mycia okien zależy również od jakości oraz objętości oferowanej usługi. Im prostsze w umyciu okno lub przeszklenie, tym koszt mycia okien będzie mniejszy. Najmniej zapłacimy za umycie okien jednoskrzydłowych, więcej za dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, a najwięcej za okna trzyskrzydłowe. Zupełnie inny cennik dotyczy przeszkleń biurowych. Tutaj koszt mycia okien uzależniony jest od metrażu.

Firmy świadczące usługi mycia okien poza standardowym wyczyszczeniem przeszkleń, oferują również mycie framug, parapetów, a także mycie alpinistyczne na wysokościach.

Mycie okien – cennik za sztuki

Firmy sprzątające w przypadku mycia okien skrzydłowych, operują ceną za metr. Mycie okien standardowych zależy od ich konstrukcji. Poniżej prezentujemy uśrednione ceny mycia okien w 2018 roku z podziałem na najważniejsze miasta i województwa.

Mycie okien Warszawa – cennik: 25 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 42 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 45 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien mazowieckie – cennik: 17 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 35 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 35 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien Wrocław – cennik: 18 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 34 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 34 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien dolnośląskie – cennik: 18 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 30 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 34 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien Kraków – cennik: 16 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 34 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 37 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien małopolskie – cennik: 16 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 35 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 36 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien Trójmiasto – cennik: 20 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 35 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 36 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien pomorskie – cennik: 19 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 33 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 35 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Ile kosztuje mycie okien w łodzi?  Cennik wygląda następująco: 20 zł/szt. za okna jednoskrzydłowe, 35 zł/szt. za okna dwuskrzydłowe i drzwi balkonowe, 37 zł/szt. za okna trzyskrzydłowe.

Mycie okien i witryn – cennik za m2

W przypadku powierzchni biurowych firmy sprzątające operują ceną za metr. Mycie okien, witryn sklepowych, mycie alpinistyczne wychodzą nieco drożej od standardowej oferty mycia okien na sztuki. Poniżej prezentujemy ceny za dwustronne mycie okien i witryn.

Mycie okien Warszawa – cennik: 4 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 6,5 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Mycie okien mazowieckie – cennik: 3,1 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 5,3 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Mycie okien Wrocław – cennik: 3 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 5,5 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Mycie okien dolnośląskie – cennik: 3 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 5,2 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Mycie okien Kraków – cennik: 3,5 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 6 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Mycie okien małopolskie – cennik: 3,1 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 5,5 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Mycie okien Trójmiasto – cennik: 3,5 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 5,8 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Mycie okien pomorskie – cennik: 3,1 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 5,5 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Ile kosztuje mycie okien w łodzi?  Cennik wygląda następująco: 3,5 zł/m2 za okna i witryny sklepowe do 2,5 m; 5,8 zł/m2 za mycie okien do wysokości 4,5 m.

Komfortowe mycie okien za pomocą robota do mycia okien RoboJet Wiso

Decydując się na mycie okien za pomocą odkurzacza do okien RoboJet Wiso, możliwe jest znaczne ograniczenie regularnych wydatków ponoszonych z tytułu mycia okien, przeszkleń, tarasów lub witryn. RoboJet Wiso kompleksowo i samodzielnie wyczyści okna o dowolnej powierzchni, niezależnie od wysokości. Urządzenie zapewnia w pełni bezpieczne i autonomiczne czyszczenie nawet bardzo zabrudzonych okien w kilku trybach. Może być sterowany ręcznie oraz automatycznie nawigować po tafli szkła. Czyszczenie okien z RoboJet Wiso to czysta przyjemność.

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień