Jak zaplanować ostatnie dni wakacji

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. Ostatnia szansa na wakacje? Niekoniecznie...

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. Ostatnia szansa na wakacje? Niekoniecznie. Wraz z zakończeniem sezonu wakacyjnego powracają ciekawe oferty Last Minute. Jeżeli jeszcze nie wyjechaliście na wakacje, to jeszcze nic straconego.

Wakacje Last Minute

Wakacje Last Minute to atrakcyjne oferty wycieczek, które pojawiają się krótko przed terminem wylotu. Ciekawe oferty Last Minute można znaleźć cały rok. Są jednak terminy, w których oferty są dużo bardziej atrakcyjne. Należy do nich właśnie „okres powakacyjny”. Dlatego jeśli jeszcze nie byliście na wakacjach, to powoli zacznijcie pakować walizki.

Nie zapomnij zaprogramować odkurzacza

Wakacje to czas leniuchowania, odpoczynku i ładowania baterii. Aby móc w pełni wykorzystać te chwile, niezwykle ważne jest, by nie martwić się o swoje mieszkanie podczas urlopu. Chcecie po powrocie zastać czyste i sprzątnięte mieszkanie? Nie zapomnijcie o zaprogramowaniu odkurzacza automatycznego.

Odkurzacze RoboJet pracują, gdy Wy odpoczywacie

Pakowaniu oraz przedwyjazdowej gonitwie zawsze towarzyszy generowanie brudu i zanieczyszczeń, które gromadzą się na podłogach i wnikają w dywan. Piach, kurz, czy fruwające roztocza nie należą do najprzyjemniejszych widoków, po powrocie z wakacyjnych wojaży.

Jeśli zamiast tego chcecie ujrzeć swoje mieszkanie czystszym niż podczas wyjazdu, zatrudnij robota odkurzającego. Wystarczy, że odpowiednio wcześnie zaprogramujecie jego pracę tak, by mógł w określonych interwałach sprzątać podłogi i dywany podczas Waszej nieobecności.

Regularne sprzątanie podłóg wpływa na czystość w całym domu

Dzięki temu, że odkurzacz automatyczny wyjeżdża ze stacji dokującej i dokładnie zmiata oraz wsysa zanieczyszczenia codziennie lub co dwa dni, w mieszkaniu nie zdąży zalęgnąć się kurz, na który składają się roztocza oraz pozostałe po nich zanieczyszczenia. Regularne sprzątanie sprawia, że odkurzacz minimalnym nakładem pracy jest w stanie zachować czystość podłóg i dywanów.

Kurz nie ma najmniejszych szans z RoboJet Air PRO

Nasza nowa i innowacyjna konstrukcja robota odkurzającego połączonego z oczyszczaczem powietrza jeszcze skuteczniej dba o czystość Waszego domu – nie tylko podłóg i dywanów, ale również mas powietrza, oczyszczając je z drobnoustrojów i filtrując drobiny zanieczyszczeń.

Poza tym odkurzacze automatyczne RoboJet AIR wyposażone są w nakładki mopujące i lampy UV, przez co są w stanie jeszcze dokładniej czyścić podłogi, panele i glazurę, a także na bieżąco sterylizować dywany z krótkim oraz średnim włosiem – źródło największej ilości bakterii, roztoczy i wirusów w domu. Jeśli natomiast zapomnieliście zaprogramować harmonogram sprzątania, to spokojnie. RoboJet Air PRO można zarządzać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji mobilnej w języku polskim.

Ciesz się wakacjami, a sprzątanie zostaw profesjonalistom

Odkurzacz automatyczny RoboJet po uprzednim zaprogramowaniu harmonogramu sprzątania, będzie punktualnie co do sekundy wyjeżdżał ze stacji dokującej, nawigował po Waszym domu, omijając przeszkody i ściany (również te wirtualne) oraz skutecznie zmiatał gromadzący się kurz z każdego zakamarka pomieszczenia. Dzięki niewielkim gabarytom odkurzacz zadba o czystość pod niemal każdym meblem (wysokość odkurzacza to zaledwie 8 cm), a okrągła konstrukcja i szczotki boczne zadbają o czystość w rogach i przy ścianach.

Walizki spakowane? Zatem życzymy Wam udanych wakacji, radości, odpoczynku i wszystkiego, co najlepsze.

P.S. Nie zapomnij zaprogramować swojego odkurzacza RoboJet!

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień