Jaki odkurzacz do szyb sprawdzi się najlepiej w Twoim domu?

Mycie okien w domu to jeden z najtrudniejszych domowych obowiązków...

Mycie okien w domu to jeden z najtrudniejszych domowych obowiązków związanych ze sprzątaniem. Na pierwszym miejscu raportu Hotpoint najbardziej nielubianej czynności plasuje się właśnie mycie okien – 51 proc. ankietowanych wskazało ten obowiązek za najbardziej uciążliwy. Zaraz za nim plasuje się opróżnianie i mycie lodówki (48 proc. ankietowanych), a także prasowanie (46 proc.).  Czy istnieje sposób, który pozwoli nam na zawsze pożegnać się ze sprzątaniem okien? Jak najbardziej, jest nim odkurzacz do okien.

Czym jest odkurzacz do szyb?

Odkurzacz do mycia okien – zwany również robotem do mycia okien – to zaawansowane technologicznie urządzenie, które przysysa się do przeszklonych powierzchni i kompleksowo, a także niezwykle wydajnie czyści szyby na mokro oraz na sucho – całkowicie autonomicznie, wydajnie i komfortowo dla użytkownika. Rola osoby obsługującej odkurzacz do mycia szyb sprowadza się wyłącznie do przyssania urządzenia do szyby, a po skończeniu czyszczenia do jego odczepienia od przeszklenia.

Zaawansowane technologicznie odkurzacze do szyb – takie jak RoboJet Wiso – wyposażane są w silniki próżniowe oraz turbiny ssące, które gwarantują pełne bezpieczeństwo odkurzacza do okien podczas pracy nawet na dużych wysokościach, a także zapewniają wysoką skuteczność i szybkie tempo sprzątania, przy jednoczesnym generowaniu minimum hałasu. Odkurzacze do mycia okien są niezwykle skuteczne, łatwo czyszczą szyby i okna w trudno dostępnych miejscach, a także pozostawiają szyby w doskonałym stanie – bez smug, zacieków i zabrudzeń.

Odkurzacz do szyb to idealna alternatywa dla tradycyjnego mycia okien, która pozwala cieszyć się czystymi oknami bez wkładania w to żadnego wysiłku. Odkurzacze do mycia szyb sprawdzają się na przeszkleniach o dowolnej wielkości i wymiarach. Dzięki zestawowi czujników, sprawnie wyczyszczą każdą szybę z każdego rodzaju zabrudzenia.

Odkurzacz do szyb i okien: opinie – które urządzenie sprawdzi się w Twoim domu?

Wybierając odkurzacz do mycia okien, warto dokładnie zapoznać się z ich specyfikacją. Od niej bowiem zależy efektywność oraz funkcjonalność urządzenia. Do kluczowych kwestii, na które warto zwrócić uwagę, należy zaliczyć: kwestię bezpieczeństwa, efektywności, komfortu eksploatacji, trybów sprzątania, sposobu nawigowania odkurzacza do okien i czasu pracy na jednym cyklu ładowania.

Bezpieczeństwo odkurzaczy do okien

Jest to szczególnie ważny aspekt specyfiki odkurzacza do mycia szyb. W przypadku RoboJet Wiso bezpieczeństwo urządzenia realizowane jest dzięki dużej mocy turbiny ssącej, która podtrzymuje urządzenie, a także dzięki dodatkowemu akumulatorowi utrzymującemu rozładowany odkurzacz do okien przez dodatkowe 20 minut oraz sygnalizując ten fakt sygnałem dźwiękowym – zabezpieczenie to nosi nazwę UPS.

Poza tym odkurzacze do mycia okien na wysokościach wyposażane są w dodatkowe liny asekuracyjne z przyssawkami, które chronią urządzenie przed upadkiem z dużej wysokości i trwałym uszkodzeniem – RoboJet Wiso również posiada tego typu zabezpieczenie.

Efektywność odkurzaczy do szyb

Efektywność odkurzacza do mycia szyb określana jest poprzez czas, w którym urządzenie sprzątanie metr kwadratowy szklanej powierzchni. Wydajne odkurzacze do okien mogą pochwalić się wydajnością na poziomie około 2 min/m2 oraz tempem sprzątania wynoszącym około 10 cm/s.

Odkurzacz do mycia okien – komfort eksploatacji

Za komfort eksploatacji odpowiedzialne są tryby sprzątania oraz hałas generowany przez urządzenie. Szczególnie w małym domu ilość decybeli wydawanych przez sprzęt powinna być jak najmniejsza. Poziom głośności odkurzacza do okien jest istotna również podczas sprzątania przeszkleń w powierzchni biurowej, w której przebywają pracownicy. Najcichsze odkurzacze do okien generują hałas na poziomie około 60 dB – tak jak RoboJet Wiso, oraz dysponują kilkoma trybami czyszczenia okien, które zapewnią pełne dostosowanie się urządzenia do stopnia zabrudzeń oraz gabarytów szyb.

RoboJet Wiso – idealny odkurzacz do mycia szyb w Twoim domu (i poza nim)

Nasz odkurzacz do okien to połączenie zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych pomysłów, które przekuliśmy we wszechstronne oraz niezwykle skuteczne i wydajne urządzenie do kompleksowego czyszczenia szyb i przeszkleń w domach i biurach. RoboJet Wiso to remedium na uprzykrzające czyszczenie okien, niezależnie od ich wielkości i stopnia zabrudzenia.

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień