Jaki odkurzacz kupić

Zastanawiasz się jaki kupić odkurzacz, ale nie możesz się zdecydować...

Zastanawiasz się jaki kupić odkurzacz, ale nie możesz się zdecydować, który wybrać? Jeśli tak, to poniżej znajdziesz 5 wskazówek, które pomogą Ci podjąć decyzję jaki odkurzacz wybrać.

 

1. Wielkość sprzątanej powierzchni

Stając przed dylematem jaki odkurzacz kupić odpowiedz sobie najpierw na pytanie jak duży masz dom i czy jest piętrowy? Wbrew pozorom noszenie ciężkiego i dużego odkurzacza może być dla Ciebie problematyczne w dłuższej perspektywie. Dlatego przy dużych i piętrowych domach powinno się uwzględnić ciężar i rozmiar odkurzacza.

 

2. Rodzaj powierzchni

Decydując jaki odkurzacz wybrać należy zacząć od tego jakiego rodzaju mamy powierzchnię w domu. Czy mamy dużo dywanów albo wykładzin, czy może dominują powierzchnie gładkie tj. panele, kafelki albo podłogi drewniane? Dla posiadaczy dużej ilości dywanów i wykładzin czym większa będzie siła ssania odkurzacza tym lepiej.

 

3. Częstotliwość odkurzania

Musimy mieć świadomość, że niezależnie od tego jaki kupimy odkurzacz (nawet jeżeli będzie najlepszy i najdroższy odkurzacz na świecie), to przy bardzo rzadkim jego używaniu nie uzyskamy żadnego efektu. Dlatego tak ważna jest systematyczność odkurzania. Nawet jeśli wymaga to tylko ustawienia harmonogramu sprzątania w robocie odkurzaczu.

 

4. Gdzie będziesz trzymać odkurzacz?

Niezależnie od tego jakiej wielkości jest nasz dom, to zawsze jest problem z przechowywaniem rzeczy. Dlatego planując zakup odkurzacza trzeba zastanowić się gdzie i jak będzie przechowywany. Jest to przede wszystkim ważne przy małych mieszkaniach, w których może pojawić się problem z olbrzymim odkurzaczem.

 

5. Ile chce wydać na odkurzacz?

Czynnikiem decydującym bardzo często o zakupie jest cena kupowanego urządzenia. Jednak decydując się na zakup urządzenia, które będzie nam służyło dosłownie latami lepiej rozważyć zakup odkurzacza, który po prostu spełnia nasze oczekiwania, ponieważ wygoda i komfort psychiczny są najcenniejsze.

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień