Lista znienawidzonych prac i obowiązków domowych – sprawdź, czy Twoja jest podobna

Mimo, że nasze domy uchodzą za jedne z najczystszych w Europie, wiele...

Mimo że nasze domy uchodzą za jedne z najczystszych w Europie, wiele domowych obowiązków przyprawia nas o przyśpieszone bicie serca. W artykule prezentujemy listę znienawidzonych codziennych obowiązków domowych milionów Polaków. Sprawdź, czy Twoja lista jest podobna.

Znienawidzona praca domowa nr 1 – Prasowanie

Wymagające wprawy, irytujące i zajmujące wiele czasu. Tak, mowa o prasowaniu. Kto z nas lubi prasować koszule, spodnie od garnituru, czy T-shirty? Prasowanie króluje w wielu subiektywnych rankingach najgorszych i nielubianych obowiązków domowych.

Znienawidzona praca domowa nr 2 – sprzątanie łazienki

Męczące, długie, wymagające używania drogiej i szkodliwej dla zdrowia chemii. Na sprzątanie łazienki składa się cała masa prac domowych, takich jak: czyszczenie armatury, ceramiki, fug i płytek, usuwanie osadu z kamienia z prysznica, polerowanie luster. Obowiązki domowe dotyczące łazienki to wciąż jedna z najbardziej znienawidzonych prac domowych, którą wykonujemy raz lub dwa razy w tygodniu.

Znienawidzona praca domowa nr 3 – mycie naczyń

Mycie naczyń to bezsprzecznie jeden z najczęstszych codziennych obowiązków. O ile mycie naczyń samo w sobie nie jest meczące i irytujące, o tyle najbardziej denerwuje nas częstotliwość mycia. Wielu z nas, by uniknąć tego przykrego obowiązku, inwestuje w zmywarki do naczyń, które pozwalają zaoszczędzić zarówno czas, jak i ilość wody zużywanej do mycia naczyń.

Znienawidzona praca domowa nr 4 – gotowanie

Dynamiczne tempo życia sprawia, że coraz mniej osób przejawia chęci i siłę na codzienne gotowanie. Robimy to coraz rzadziej i chętnie stawiamy na kupno gotowych produktów. Gotowanie staje się bolączką obydwu płci, przy czym mężczyźni częściej rezygnują z tego przykrego obowiązku.

Znienawidzona praca domowa nr 7 – mycie okien

Okna myjemy głównie od święta, jednak gdy przyjdzie na to czas, mycie okien detronizuje pozostałe prace domowe pod względem trudności i niechęci, jaką przejawiamy do tej czynności. Umycie wszystkich okien w domu jednego dnia często graniczy z cudem. Ilość pracy, jaką musimy włożyć w usunięcie wszystkich smug i mozolne polerowanie tafli szkła przyprawia o dreszcze większość z nas.

Znienawidzona praca domowa nr 5 – odkurzanie

Wedle badań odkurzanie denerwuje szczególnie osoby młode. Hałasujące odkurzacze, plączący się przewód, konieczność pokonywania slalomu z mebli i innych przedmiotów, czy niewielka efektywność odkurzaczy powodują, ze sprzątanie dywanów i podłóg jest niezwykle męczącą czynnością, której z chęcią byśmy się pozbyli.

Znienawidzona praca domowa nr 6 – mycie podłóg

Po odkurzaniu zwykle przychodzi czas na mycie podłóg. Szybko brudząca się woda w wiaderku, konieczność częstego wyciskania i nakładania mopa, czy praca w zgiętej pozycji nie napawają optymizmem. Co więcej, zarówno odkurzanie, jak i mycie podłóg to zabiegi, które musimy powtarzać stosunkowo często, by zachować powierzchnie płaskie w relatywnie dobrym stanie.

Zleć codzienne obowiązki odkurzaczowi automatycznemu

Prowadzenie domu to zajęcie, które wymaga poświęcenia i mnóstwa czasu. Skutecznym sposobem na zaoszczędzenie czasu i siły domowników jest wyposażenie się w robota odkurzającego RoboJet X-One 2. To niepozorne urządzenie kompleksowo zajmie się dwoma ostatnimi przykrymi obowiązkami domowymi z listy – odkurzaniem i myciem podłóg.

Odkurzacz automatyczny RoboJet X-One 2 po zaprogramowaniu wydajnie i automatycznie odkurzy wykładziny, dywany i podłogi. Dzięki nakładce mopującej wyczyści powierzchnie twarde na mokro. Wszystko to bez niemal żadnej ingerencji ze strony użytkownika. RoboJet X-One 2 został także wyposażony w filtr powietrza, który zadba o jakość domowego powietrza, co przyda się zwłaszcza w okresie zwiększonego stężenia smogu.

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień