Mop elektryczny, czyli najlepszy mop do paneli i mycia podłóg bez wysiłku

Nowoczesne technologie pozwalają oszczędzać mnóstwo czasu oraz wysiłku, czyniąc sprzątanie efektywniejszym i bardziej komfortowym. Jednym z takich urządzeń jest mop elektryczny...

Nowoczesne technologie pozwalają oszczędzać mnóstwo czasu oraz wysiłku, czyniąc sprzątanie efektywniejszym i bardziej komfortowym. Jednym z takich urządzeń jest mop elektryczny. Poznaj jego specyfikę i funkcjonalności i sprawdź, jak wiele może Ci zaoferować.

Mycie podłóg to – zaraz po odkurzaniu – jedna z najmniej nielubianych czynności. Według badania  „Których obowiązków domowych najbardziej nie lubimy?” przeprowadzonego na zlecenie Moppy.pl, wynika, że aż 25% Polaków nie przepada za myciem podłóg. Na szczęście nowoczesne urządzenia sprzątające są w stanie nas skutecznie wyręczyć, ułatwić i umilić sprzątanie przy zachowaniu jego wysokiej efektywności. Jednym z takich urządzeń jest elektryczny mop myjący.

Czym jest mop elektryczny bezprzewodowy od RoboJet?

Mop elektryczny to nic innego jak zasilany energią elektryczną mop wyposażony w obrotowe głowice oraz spryskiwacz i zbiornik z wodą. Zasilane energią akumulatorową obrotowe głowice z miękkimi tkaninami znacząco ułatwiają usuwanie uporczywych zabrudzeń trudnych do wyczyszczenia za pomocą konwencjonalnych środków.

Elektryczny mop do paneli pozwala skutecznie czyścić każdy rodzaj powierzchni twardych bez wysiłku. Ergonomiczna konstrukcja, brak kabla, duża moc obrotowa, a także długi czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora pozwolą sprawnie uporać się z podłogami w całym domu.

Dodatkowo elektryczny mop myjący generuje jedynie 55 dB hałasu, co czyni go prawdopodobnie najcichszym i najlepszym mopem dla najbardziej wymagających użytkowników. Wysokowydajne mopy z najwyższej jakości mikrofibry są w stanie skutecznie umyć 1 m2 powierzchni za pomocą jedynie 3 obrotów.

RoboJet Twist wyposażony został w duży pojemnik na wodę oraz spryskiwacz rozpylający wodę dodatkowo ułatwia pozbycie się zaschniętych plam i zabrudzeń bez konieczności żmudnego szorowania, schylania się i marnowania czasu na trudne zabrudzenia. Spryskiwacz pozwala dodatkowo na użycie płynów do mycia podłóg, co jeszcze bardziej zwiększy efektywność elektrycznego mopa.

Elektryczny mop myjący – jak z niego korzystać?

Nowoczesna konstrukcja RoboJet Twist pozwala na łatwe i intuicyjne korzystanie z urządzenia. Jego obsługa jest niezwykle prosta. Aby mycie podłogi z mopem RoboJet było efektywne, wystarczy:

  • 1. nałożyć mopy z mikrofibry na głowice obrotowe,
  • 2. zwolnić blokadę w zbiorniku na wodę i napełnić zbiornik płynem do mycia podłóg lub wodą,
  • 3. włączyć urządzenie i rozpocząć mycie podłogi,
  • 4. zdjąć mopy z mikrofibry i wyprać je w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Korzystanie z elektrycznego mopa do mycia podłóg pozwala skutecznie usuwać każdy rodzaj zabrudzeń, a także czyścić podłogi na sucho i na mokro oraz polerować je i woskować do uzyskania perfekcyjnego efektu nieskazitelnie czystej powierzchni.

Teraz wiesz już, czym jest i jak działa elektryczny mop RoboJet Twist. Po co sprzątać w konwencjonalny sposób, gdy możesz skorzystać z pomocy prawdopodobnie najlepszego mopa dostępnego na rynku?

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień