Inteligentny odkurzacz – przegląd najważniejszych funkcjonalności

Zaawansowane technologicznie odkurzacze na dobre zadomowiły się na naszym rynku...

Zaawansowane technologicznie odkurzacze na dobre zadomowiły się na naszym rynku. Wraz z postępującym rozwojem technologicznym zapewniają one coraz bardziej zaawansowane i inteligentne funkcje, które w jeszcze większy sposób odciążają nas podczas codziennych obowiązków. Jaki jest inteligentny odkurzacz?

Jak powinien działać inteligentny odkurzacz?

Nowoczesne odkurzacze działają w sposób możliwie jak najbardziej zautomatyzowany i jednocześnie wymagający jak najmniejszego udziału człowieka podczas sprzątania. Dzięki wykorzystywaniu przez nie wielu zaawansowanych czujników oraz sensorów, ich nawigacja po mieszkaniu odbywa się w sposób całkowicie niezależny od człowieka, a także zapewnia, że inteligentny odkurzacz samodzielnie odnajdzie drogę w dynamicznie zmieniającym się środowisku, bez powodowania kolizji z meblami i innymi przedmiotami znajdującymi się na jego drodze.

Nowoczesne odkurzacze automatyczne wyposażane są również w stacje dokujące, których zadaniem jest ładowanie akumulatora oraz przygotowywanie go do kolejnego cyklu sprzątania bez ingerencji użytkowników.

Wreszcie, inteligentny odkurzacz po uprzednim zaprogramowaniu powinien samodzielnie realizować wdrożony cykl sprzątania, a jedną konieczną ingerencją ze strony domowników powinno być cykliczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Nowoczesne odkurzacze RoboJet oferują również możliwość sterowania robotem sprzątającym wprost z poziomu urządzenia mobilnego – smartfona lub tabletu. Pozwala na to dedykowana aplikacja mobilna, dzięki której możliwe jest zmienianie trybów urządzenia, sterowanie ręczne, czy załączanie lub wyłączanie odkurzacza automatycznego.

Jaki jest inteligentny odkurzacz? Przegląd najważniejszych funkcjonalności i cech odkurzaczy RoboJet

RoboJet to odkurzacz nowoczesny, który posiada w sobie zbiór najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii w służbie ergonomii, efektywności oraz komfortu eksploatacji. Taki inteligentny odkurzacz zapewnia maksymalny poziom wygody, zapewniając cichą pracę (do 60 dB hałasu).

Najnowsze odkurzacze RoboJet serii Air oferują ponad 6 różnorodnych trybów sprzątania w pełni dopasowanych do indywidualnych preferencji użytkowników. Wyposażone są w moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodową komunikację, a także posiadają skuteczne filtry HEPA 13.

Co sprawia, że odkurzacze RoboJet można nazwać inteligentnymi? Przede wszystkim nasze odkurzacze elastycznie dostosowują się do dynamicznie zmieniających się warunków, m.in. poprzez:

- wykrywanie zanieczyszczeń,

- wykrywanie schodów i kolizji z przedmiotami,

- w przypadku osiągnięcia krytycznego poziomu naładowania baterii powracają do stacji dokującej, a po naładowaniu wznawiają uprzednio wstrzymany cykl sprzątania,

- mogą być programowane za pomocą smartfona,

- zapewniają możliwość kompleksowego czyszczenia dywanów, mycia podłóg oraz sterylizowania powierzchni.

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień