Nowoczesne pomoce domowe, czyli jak posprzątać dom w 5 minut

Masz dość mozolnego sprzątania? Przydałaby Ci się pomoc w domu...

Masz dość mozolnego sprzątania? Przydałaby Ci się pomoc w domu? W niniejszym artykule prezentujemy nowoczesne pomoce domowe, które pozwolą Ci sprawniej posprzątać swój dom i odetchnąć z ulgą.

Pomoc domowa – sprzątanie

Coraz więcej zapracowanych osób nie ma siły i czasu na kompleksowe sprzątanie swojego domu. Przy dynamicznie rosnącym tempie życia wzrasta również potrzeba zatrudniania profesjonalnych sprzątaczy i sprzątaczek, które wykonają za nas najcięższe prace domowe. Ile kosztuje pomoc domowa? Ceny sprzątania wahają się w szerokim zakresie.

Cena sprzątania i pomocy domowej zależna jest od: regionu, wielkości domu, a także wykonywanych zadań. Przyjmuje się średnio, że jednorazowe całościowe sprzątanie domu o powierzchni do 50 m2 kosztuje od 100 do 200 złotych. Za sprzątanie i pomoc domową w domu o powierzchni od 50 do 100 m2 przyjdzie nam zapłacić od 150 do nawet 300 złotych. Cena sprzątania regularnego oscyluje w granicach od 15 do 25 zł za godzinę.

Kompleksowe sprzątanie i pomoc domowa – kiedy warto skorzystać z takich usług?

Pomoc domowa świadczona przez wyspecjalizowane firmy sprawdzi się w przypadku wszystkich tych, którzy cierpią na chroniczny brak czasu i siły na samodzielne wykonywanie tych obowiązków. W większości przypadków z usług sprzątaczek korzystają osoby regularnie wyjeżdżające w podróże służbowe, osoby chore i niepełnosprawne, seniorzy, a także rodziny z dużą ilością małych dzieci. Profesjonalna pomoc w domu umyje za nas okna, uprasuje ubrania, zrobi zakupy i kompleksowo zadba o czystość w całym domu.

Nowoczesne pomoce domowe dla sprzątających mądrze

Skorzystanie z usług profesjonalnych firm sprzątających to jeden z wymiarów pomocy domowej. Jeśli nadal chcesz samodzielnie sprzątać własny dom i pragniesz robić to w możliwie jak najefektywniejszy sposób, sprawdź nasze poniższe zestawienie najlepszych pomocy domowych, które znacząco ułatwią Ci przebrnięcie przez nielubiane obowiązki.

Kapcie do sprzątania – koniec z brudną podłogą?

Mało kto lubi froterowanie podłogi. Jednym z gadżetów, które pozwolą uniknąć tej czynności, są kapcie, których podeszwa składa się z nakładki mopującej. Kapcie mogą posłużyć również do mycia podłogi oraz jej zamiatania. Czy taki gadżet okaże się skuteczną pomocą domową?

Robot do czyszczenia okien – nowy wymiar pomocy domowej

Swego czasu na rynku pojawiły się specjalistyczne roboty, które umożliwiają łatwe i błyskawiczne czyszczenie okien zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Urządzenia tego typu do czyszczenia wykorzystują parę wodną lub rotujące dyski ze ścierkami namoczonymi specjalnym detergentem. Robot przysysa się do szyb za pomocą silnika próżniowego.

Nakładki pod palniki – koniec z brudną kuchenką

Ciekawą pomocą domową w formie prostego gadżetu są nakładki pod palniki, które pozwalają ochronić przestrzeń między palnikami od tłuszczu, zabrudzeń, czy resztek jedzenia. Po skończeniu gotowania wystarczy wyjąć nakładkę i ją przeczyścić.

Odkurzacze automatyczne RoboJet – najskuteczniejsza pomoc domowa

Któż z nas nie chciałby, aby podłogi i dywany sprzątały się same. Roboty sprzątające RoboJet to najskuteczniejsza pomoc w domu, która kompleksowo i samodzielnie zajmie się czystością podłóg i dywanów z krótkim oraz średnim włosiem. Nasze roboty sprzątną, wyczyszczą na mokro i wysterylizują powierzchnie promieniowaniem UV.

Co więcej, dzięki możliwości instalacji mobilnego oczyszczacza powietrza w odkurzaczu RoboJet Air nigdy więcej nie uskarżysz się na jakość domowego powietrza. To nie koniec - nasze odkurzacze automatyczne mogą być personalizowane jednym z ponad 40 dostępnych wzorów. Zafunduj sobie skuteczną pomoc domową i sprzątaj mądrze.

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień