Pierwsze miejsce w rankingu PC World na "Najlepsze automatyczne odkurzacze 2018"

Robot odkurzacz RoboJet Air otrzymał wyróżnienie "Najlepsza opłacalność 2017"...

Robot odkurzacz RoboJet Air otrzymał wyróżnienie "Najlepsza opłacalność 2017" w niezależnych testach na Najlepsze roboty odkurzające 2017 przeprowadzonych przez PC World. Tym samym RoboJet Air zdobył by pierwsze miejsce w rankingu. 

Poniżej fragment:

Robojet Air AH-157

Robojet Air AH-157

Model ten docenią w szczególności osoby poszukujące wszechstronnego urządzenia do utrzymania czystości w domu. Urządzenie jest robotem hybrydowym, mogącym odkurzać podłogi oraz mopować je na mokro. Użytkowników oczekujących wysokiego poziomu higieny ucieszy obecność lampy UV oraz filtrów HEPA. Pomimo niezłej skuteczności pracy na różnych powierzchniach rozczarowywać może efektywność sprzątania w trudno dostępnych miejscach. Konkurencyjne konstrukcje dysponują systemami mapowania przestrzeni. Brakuje ich w konstrukcji Robojeta, co częściowo tłumaczy jego niższą cenę.

Robojet AH-157 ma wbudowany moduł komunikacji Wi-Fi i współpracuje z aplikacją mobilną, pozwalającą na sterowanie pracą robota z poziomu smartfona. Istotny jest fakt, że informacje dotyczące harmonogramu odkurzania można wprowadzać bezpośrednio na stacji dokującej robota, używając wyświetlacza i kilku przycisków. Imponująco prezentuje się również pakiet sprzedażowy, w którym odnajdziemy wirtualną ścianę, zapasowy mop, zapas szczotek bocznych i narzędzie czyszczące. Jeśli dla kogoś to za mało, omawiany model można nabyć w wersji rozszerzonej, wyposażonej w nakładany na robota filtr powietrza.

Zalety:

  • Tani
  • Solidnie zbudowany

Wady:

  • Słabe efekty sprzątania w trudno dostępnych miejscach
  • Brak systemów mapowania przestrzeni

 

 

Źródło: https://www.pcworld.pl/ranking/Najlepsze-roboty-odkurzajace,409434.html 

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień