Recenzja odkurzacza pionowego SpeedUp - Alaantkoweblw

Dlaczego ten odkurzacz to nasz nowy ”przyjaciel”? Przede wszystkim dlatego, że jest atrakcyjny dla dzieci:)

,,Dlaczego ten odkurzacz to nasz nowy ”przyjaciel”? Przede wszystkim dlatego, że jest atrakcyjny dla dzieci:) Tak! Serio – posiada lampę LED, która działa jak noktowizor! Podświetla każde zakamarki, przez co dokładnie widać brud, który wcześniej wydawało się, że nie istnieje:) Sama się o tym przekonałam odkurzając parkiet – na pierwszy rzut oka był w miarę czysty, gdy zapaliłam lampę,  zobaczyłam co się naprawdę na nim mieści.

 

Nie ma co ukrywać, że odkąd go mamy, dziewczyny o wiele chętniej garną się do sprzątania. Zarówno Zuzka jak i Ala, poza wcześniejszymi obowiązkami zaczęły również regularnie odkurzać dywan i podłogę w swoim ”królestwie zabawy”. Oczywiście najpierw nauczyłam je obsługi odkurzacza, który jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, teraz wiedzą już jaką szczotką należy sprzątać dywan, a jaką podłogę. W każdy piątek po południu sprzątają swój pokój, by w weekend cieszyć się czasem na odpoczynek i zabawę. Cieszę się, że od dłuższego czasu znają swoje obowiązki i wypełniają je jak każde inne domowe czynności. Sprzątanie nie jest dla nich karą, męczarnią czy okropnym, nudnym obowiązkiem, tylko formą zabawy w określonym celu."

 

Przeczytaj całość - KLIKNIJ TUTAJ

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień