Recenzja RoboJet Duel na ZabieganaMama.com

Zobacz recenzję Elwiry, "Zabieganej Mamy" trójki wspaniałych Dzieci, która testowała RoboJet Duel...

Zobacz recenzję Elwiry, "Zabieganej Mamy" trójki wspaniałych Dzieci, która testowała RoboJet Duel.

Poniżej treść wpisu na blogu ZabieganaMama.com:

Miecio, czyli Robojet Duel (Recenzja)

on 13 czerwca 2016 at 09:45
_MG_9834

Jakiś czas temu w naszym domu zamieszkał Miecio. Przedstawiałam Wam już gościa na instagramie i fanpage. Miecio to nikt inny jak robot, który wyrusza z bazy, by sprzątać w czasie, gdy Ty pijesz gorącą kawę albo z nogami wywalonymi do góry czytasz najnowszą książkę.

Generalnie to ja lubię sprzątać, ale w ciąży i przy dwójce dzieci takie sprzątanie nie ma końca. Tu ogarnę, tam się już nabrudzić zdążyło. Tu zetrę, tam kurz leży.. I jeszcze goście z noclegiem się zapowiedzieli.. Pies futro zmienia, a nawet jak i nie zmienia to i tak chyba tylko w maselniczce go nie znajdziesz. Do tego sezon na piaskownicę, więc często stając boso na przedpokoju możesz się poczuć jak na plaży, bo buty zdjęli, ale o wysypaniu piachu z nich wcześniej nikt nie pomyślał, więc piach wysypał się sam.. na świeżo zmyte płytki wrrr..

Biegałam więc po piętrach z tym naszym klasycznym odkurzaczem, który to eM. kupił jako budowlany, a że się nie zepsuł i działa do dziś to jakoś tak głupio było wymieniać na nowy. Co się spociłam i naklęłam pod nosem to moje. Co się nażałowałam, że przy projektowaniu domu nie dopisałam do listy odkurzacza centralnego – też moje.

A przecież mogłoby być inaczej.. Mogłabym siedzieć i pachnieć, kawy się gorącej napić, muzyki posłuchać, książkę doczytać co to od tygodnia mam zamiar i jeszcze mi nie wyszło.. Mogłaby tu jakaś Pani do sprzątania wpaść i przyznam bez bicia, że czasem nawet wpada, ale nie codziennie, a dzieci brudzą wciąż i wciąż. Jakiegoś robota sprzątającego mogłabym mieć, co to zaprogramowany na dni tygodnia w czasie gdy potworków nie ma w domu jeździ po domu i w każdy kąt wjedzie, pod każde krzesło zajrzy, ba! Nawet pod szafkę rtv co to na nóżkach, więc wszelkie cuda świata pod sobą gromadzi. A w sypialni łóżko też z przestrzenią wolną, bo to fanaberia eM., zgodne z feng shui i zdrowe. Tylko weź to sobie babo później sprzątaj, to łóżko w ósmym miesiącu przesuwaj, bo wena Cię złapała jak jego do pomocy w zasięgu akurat nie ma.

Tak sobie myśląc wpadłam na Miecia, czyli RoboJet Duel – kliknij, zobacz! Spodobał mi się, bo polski, do każdego rodzaju podłóg, cichy i wyróżniany a w dodatkuw super cenieMożna go kupić na raty, wtedy już w ogóle portfel tego nie odczuje, a Wy poczujecie się luksusowo, zyskacie czas na manicure, czy zakupy, bo robot sprząta na żądanie, kiedy mu każecie i robi to naprawdę nieźle! Do tego ma jeden fajny bajer, który docenią posiadacze schodów. Ma tzw. „wirtualną ścianę”, więc ustawiacie ją w wybranym miejscu i za nie Miecio już nie pojedzie, ze schodów chłopak nie spadnie, możecie być o niego spokojne. Ma też czułki, czyli takie dwie wystające szczotki. Te gwarantują, że odkurzy każdy kąt i pod każdym krzesłem sobie ze sprzątaniem poradzi, chociaż ja by oszczędzić mu pracy zwykle te krzesła zarzucam jednak na blat stołu. Teraz sprzątanie stało się przyjemnością, są nawet walki o to, kto Miecia włączy i kto mu każe do bazy wracać, a dzieci widząc, że Miecio zjada nawet papierki po gumie mamba, małe klocki i zabawki z kinder niespodzianek błyskawicznie swoje porozrzucane rzeczy na miejsce odkładają, bo nikt nie zna dnia i godziny, kiedy matka z Mieciem do ich pokoju wpadnie  Rzekłabym, że Mieczysław mi nawet dzieci w kwestii porządków wyszkolił. Taki plus 

Odkurzacz radzi sobie z włosami, sierścią, kątami i schodami (z tych akurat jedynie nie spada, ale to atut, bo nie każdy tego typu sprzęt tak się zachowuje). Pracuje bardzo cicho i jest ekonomiczny. Zaznaczam, że nie testowałam go na dywanach, bo takich w domu nie posiadamy. Płytki i panele błyszczą, a tych mamy sporo metrów. W mniejszym pokoju by usprawnić i przyspieszyć pracę wyłączam funkcję automatyczną i pomagam Mieciowi pilotem.

No i cena.. tu Was mile zaskoczę. Przeglądałam wiele robotów tego typu i według mnie RoboJet Duel jest faworytem cenowym. Ciężko znaleźć odkurzacz z tyloma funkcjami za kwotę poniżej 1000zł. Dodatkowo jest właśnie w promocji, a kupując go do końca lipca na hasło zabieganamama.com otrzymacie jeszcze ekstra rabat -10%!

Z wiadomości prywatnych i na fanpage wiem, że wiele z Was czekało na moją recenzję i rozważało zakup. Polecam więc gorąco, osobiście przetestowałam i mam nadzieję, że i w Waszych domach taki odkurzacz zamieszka. Zakupu dokonać możecie tutaj – klik! Warto ułatwiać sobie życie i dopisać Miecia do listy zakupów. Odwdzięczy się już w dniu przyjazdu, a dostawa kurierem błyskawiczna, więc dzień po zakupie możecie witać gościa w domu 

No to komu, komu?

promocjaZapomniałam dodać, że Miecio nie tylko funkcjonalny, ale i przystojny, prosty w obsłudze i nie trzeba do niego gadać trzy razy jak do męża. Każesz sprzątać – sprząta. Bez grymasów i zająknięcia. Już, natychmiast. A po robocie opróżniasz pojemnik ze śmieciami, przecierasz go wilgotną chusteczką i chowasz na dno szafy. Ciężki nie jest, miejsca dużo nie zajmuje, a życie ułatwia._MG_9834

_MG_9837

_MG_9845-2

_MG_9849

_MG_9834

Źródło: https://zabieganamama.com/miecio-czyli-robojet-duel-recenzja/

 

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień