RoboJet Duel na Gadzetomania.pl

Tym razem napisali o nas na Gazdetomania.pl...

Tym razem napisali o nas na Gazdetomania.pl. Znajdziecie w nim RoboJet Duel. Poniżej  znajduje się artykuł: 

Odkurzacze automatyczne – z nimi podłoga sprzątnie się sam

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią sprzątać lub nie mają na to czasu: rośnie liczba sprzętów AGD, które zrobią to za was. Zaliczają się do nich coraz popularniejsze odkurzacze automatyczne, nazywane też robotami sprzątającymi. Przekonajcie się, dlaczego warto mieć je w swoim domu.

Uruchomienie robota to idealne rozwiązanie, gdy na samodzielne sprzątanie brakuje czasu

Uruchomienie robota to idealne rozwiązanie, gdy na samodzielne sprzątanie brakuje czasu (istockphoto.com/coffeekai)

Co to jest odkurzacz automatyczny?

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby wasza podłoga sprzątnęła się sama, to informujemy, że teraz jest to możliwe. Wszystko dzięki odkurzaczowi automatycznemu – niewielkiemu, płaskiemu urządzeniu, które po uruchomieniu samo przesuwa się po podłodze (po parkiecie, dywanie), usuwając zanieczyszczenia. Odkurzacze automatyczne są wyposażone w specjalne czujniki, dzięki którym wiedzą, że zbliżają się do przeszkody. Poza tym roboty sprzątające działają bezprzewodowo — mają wbudowany akumulator.

Na dobry początek polecamy ten banalny w obsłudze odkurzacz automatyczny:

Zakup tego sprzętu to strzał w dziesiątkę!
 
Odkurzacz automatyczny Vileda VR 301 Rewelacyjny robot do sprzątania twardej powierzchni każdego rodzaju
999 zł

Cena odkurzacza automatycznego

Ile kosztuje odkurzacz automatyczny? Generalnie roboty sprzątające mają opinię stosunkowo drogich urządzeń, których cena w większości przypadków zaczyna się od około 1000 zł. Ponieważ jednak zapotrzebowanie na te inteligentne sprzęty wzrasta, to w sklepach pojawia się coraz więcej tańszych modeli. W tym momencie odkurzacz automatyczny możecie mieć już za około 300 zł. Oczywiście za taką sumę nie dostaniecie AGD z górnej półki, który wyczyści za was dużą powierzchnię, ale nawet taki robot do sprzątania poradzi sobie z wieloma zanieczyszczeniami.

Ten odkurzacz automatyczny jest w niesamowicie niskiej cenie:

Nigdzie nie znajdziesz robota sprzątającego w lepszej cenie
 
Odkurzacz automatyczny Sencor SVC 7020BK Cichutkie urządzenie z funkcją mop
299 zł
SPRAWDŹ

Jaki odkurzacz automatyczny wybrać?

Jak przystało na zaawansowane technologicznie urządzenie, odkurzacz automatyczny ma mnóstwo parametrów, które mogą komplikować wybór. Przede wszystkim zastanówcie się nad systemem nawigacji, którym ma się charakteryzować wasz odkurzacz. Roboty sprzątające mogą bowiem poruszać się w linii prostej lub zmieniać swój kierunek przy kontakcie z jakąś przeszkodą – wszystko zależy od sposobu, w jaki zostały zaprogramowane.

Do sprzątania pokoi z dużą ilością wolnej przestrzeni lepiej wybrać odkurzacz automatyczny, który porusza się w bardziej uporządkowany sposób. Natomiast jeśli w waszych pomieszczeniach jest dużo przedmiotów, sięgnijcie po automatyczny odkurzacz, który będzie poruszać się w rozmaitych kierunkach — to zwiększy szansę, że urządzenie dotrze do każdego zakamarka.

Zależy wam na naprawdę czystej podłodze? Sprawdźcie ten sprzęt:

Najlepszy odkurzacz automatyczny - musisz go mieć
Odkurzacz automatyczny Neato Robotics D3 Connected Robot z doskonałym czujnikiem kurzu, który zbiera też sierść zwierząt
2199 zł
SPRAWDŹ

Równie ważne jest dopasowanie odkurzacza automatycznego do wielkości powierzchni w domu. Możecie na przykład sprawdzić, czy producent nie informuje o tym, z jakim metrażem poradzi sobie dany robot sprzątający. Takie dane przyjmujcie jednak z lekkim przymrużeniem oka, bo wiele firm AGD trochę zawyża tę wartość. Radzimy wam kierować się raczej czasem pracy odkurzacza automatycznego – im dłużej urządzenie będzie działać po naładowaniu, tym większe pomieszczenie posprząta.

Ten robot sprzątający ma świetny akumulator i nie potrzebuje częstego ładowania:

Wyjątkowo inteligentny robot, który wyręczy cię w sprzątaniu
 
 
Odkurzacz automatyczny Robojet Duel Nowoczesne urządzenie ze stacją dokującą - pracuje non stop przez 120 minut!
990.00 zł
SPRAWDŹ

Skoro już jesteśmy przy ładowaniu odkurzacza automatycznego, to musicie pamiętać, że większość tych urządzeń jest do kupienia w zestawie ze stacją dokującą (może to nie dotyczyć najtańszych modeli). Dzięki wiązkom podczerwieni odkurzacz automatyczny sam skieruje się do stacji dokującej, gdy poziom jego baterii będzie niski. Istotny jest jednak czas ładowania odkurzacza automatycznego – im będzie krótszy, tym szybciej urządzenie wróci do pracy.

Mamy dla was model, który sam podjedzie do stacji ładującej w przypadku wyczerpanej baterii:

Ten robot wszystko robi sam - wystarczy go zaprogramować!
Odkurzacz automatyczny Hoover RBC030/1 011 Niezawodny sprzęt z funkcją automatycznego powrotu do bazy
1039 zł
SPRAWDŹ

Pamiętajcie, że fenomen odkurzaczy automatycznych tkwi w jeszcze jednej rzeczy. Wystarczy, że raz zaprogramujecie te urządzenia na określoną godzinę w trybie cyklicznym, by wasze podłogi były regularnie sprzątane.

Źródło: https://gadzetomania.pl/59843,odkurzacze-automatyczne-z-nimi-podloga-sprzatnie-sie-sama 

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień