Najnowsze kody rabatowe na roboty sprzątające RoboJet

Rozglądasz się za wysokiej klasy odkurzaczem automatycznym? Mamy dla Was kilka propozycji topowych modeli robotów sprzątających RoboJet. Robojet.pl ma nowe kody rabatowe. Skorzystaj już dziś i kup taniej robot sprzątający.

Rozglądasz się za wysokiej klasy odkurzaczem automatycznym? Mamy dla Was kilka propozycji topowych modeli robotów sprzątających RoboJet. Robojet.pl ma nowe kody rabatowe. Skorzystaj już dziś i kup taniej robot sprzątający.

Roboty sprzątające od robojet.pl

RoboJet to polska marka robotów sprzątających najnowszej generacji w konkurencyjnej cenie. Wszystkie sprzęty możecie zamówić z szybką dostawą z polskiego magazynu. Jeśli chcecie uzyskać najniższe ceny – koniecznie skorzystajcie z aktualnych kodów rabatowych. Kod rabatowy wpisujemy na koniec zamówienia.

Aktualne kody rabatowe RoboJet

Kod rabatowy -5% na wszystkie produkty RoboJet RB5

Roboty sprzątające RoboJet na każdą kieszeń

W obecnej ofercie RoboJet znajdziecie roboty sprzątające w dobrych cenach:

Z kodem rabatowym rb5 kupisz RoboJet taniej o 5%

RoboJet X-One 2 Pro

RoboJet X-Level Black

RoboJet X-One 2 Pro to innowacyjny robot sprzątający, który łączy w sobie wiele zaawansowanych funkcji. Dzięki technologii Laser360° Pro precyzyjnie mapuje przestrzeń i zapewnia najdokładniejsze sprzątanie wzdłuż ścian i w rogach. Posiada potężną moc ssania aż 3000 Pa przy niskim poziomie hałasu.

Automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz do stacji ładująco-czyszczącej pozwala na nieprzerwane czyszczenie przez długi czas. Robot jest również wyposażony w hybrydowy zbiornik na wodę, umożliwiający inteligentne mopowanie różnych rodzajów podłóg. Dodatkowo, dzięki funkcji rozpoznawania dywanów, dostosowuje moc ssania do dywanów i pokonuje progi. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej, która oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak zdalne zarządzanie robotem, tworzenie harmonogramów sprzątania i tworzenie stref sprzątania i zakazanych. 

Cena: 2495 zł

Z kodem rabatowym rb5 kupisz go pod tym linkiem taniej o 5%

promocja flowair

RoboJet X-One 2

RoboJet X-One ze kodem rabatowym

RoboJet X-One 2 to innowacyjny robot sprzątający All-in-One z technologią Laser360° PRO. Moc ssania 3000 Pa, bateria o czasie pracy 150 min.

Hybrydowy zbiornik na wodę umożliwia inteligentne mopowanie różnych podłóg. Potrójna filtracja wychwytuje 99,95% cząstek. Sterowanie przez aplikację mobilną z funkcją zdalnego zarządzania i tworzenia harmonogramów. Rozpoznawanie dywanów i dostosowywanie sprzątania. W zestawie stacja dokująca, nakładka mopująca, filtry, pilot zdalnego sterowania. Jednak ta wersja nie zawiera automatycznej stacji opróżniającej.

Cena: 1790 zł

Z kodem rabatowym rb5 kupicie go pod tym linkiem taniej o 5%

RoboJet Duel 3

RoboJet Duel 3 ze kodem promocyjnym

RoboJet Duel 3 to odkurzacz automatyczny, który myje i odkurza powierzchnie. Moc ssąca na poziomie 2700 Pa, idealny dla właścicieli zwierząt, ciche sprzątanie, mapowanie przestrzeni, harmonogram sprzątania oraz filtr HEPA.

Cena: 1300 zł

Z kodem rabatowym rb5 kupisz go pod tym linkiem taniej o 5%

Oferta promocyjna RoboJet

Kup taniej robot sprzątający RoboJet. Nie zapomnij wpisać kodu rabatowego rb5, który daje zniżkę -5% na wszystkie roboty sprzątające na stronie robojet.pl

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień