Współczesna kobieta i jej wybory – dlaczego Polki coraz chętniej sięgają po nowoczesne rozwiązania?

Wielozadaniowość jest domeną kobiet, dlatego wybierają urządzenia, które również radzą sobie z wykonywaniem wielu zadań jednocześnie. Tak jak RoboJet X-One najnowszej generacji robot sprzątający z zaawansowanym mapowaniem przestrzeni Laser360° Pro, który posiada aż 4-stopniowe czyszczenie, tryb „perfekcyjnego czyszczenia” w tym jednocześnie odkurzy i zmyje podłogi w domu oraz zadba o czystość dywanów, z siłą ssania aż 2500 Pa, RoboJet jednym słowem potrafi rozpieszczać kobiety!

Współczesne kobiety chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania, które pozwalają im zyskać więcej czasu dla siebie i bliskich. Kobiety wiedzą, że czasu nie da się kupić, dlatego wolą zarządzać nim rozsądnie. Zamiast tracić czas na porządki w domu – sięgają po sprytne rozwiązania!   

Na rynku znaleźć możemy wiele rodzajów robotów sprzątających. RoboJet to robot hybrydowy 2 w 1, który zarówno myje, jak i odkurza podłogę. Co więcej, potrafi robić to w tym samym czasie! Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, jaki robot wybrać do swojego domu. Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą zakup odkurzacza hybrydowego.

RoboJet 2w1 myje i odkurza

Wybór robota hybrydowego zamiast dwóch oddzielnych urządzeń to oszczędność:

Pieniędzy – Dwa roboty to koszt ok. 5 – 8 tys. zł

Energii – koszt za 1 Kwh to ok 80gr. Dwa roboty o mocy 60W to 120W.

Serwis oraz części wymienne – (Bateria - 230 zł, Moduł szczotki głównej (napęd) - 130 zł, Koła - 80 zł, Silniki szczotki bocznej - 80 zł)*

Dwa roboty to 2X większe koszty od zakupu po zużycie energii, serwis oraz części wymienne.

Czasu - Średni czas pracy robota to 1м² na minutę. Robot hybrydowy posprząta powierzchnię 80м² w ok. 1,5h. Dwa urządzenia w ok. 3h.**

Przestrzeni mieszkalnej - Jeden robot potrzebuje ok 1м² wolnej przestrzeni, dwa roboty ok 4м² wolnej przestrzeni. W Warszawie cena za 1м² to min. 12 tys. zł. Czy warto zmarnować aż tyle miejsca?

* Przykładowe koszty po wygaśnięciu gwarancji robota hybrydowego RoboJet.

* *W zależności od rozkładu mieszkania oraz ustawień robota.

 

3 poziomy nawilżenia w RoboJet

Możesz dostosować czyszczenie do rodzaju podłóg, wybierając:

- Mopowanie intensywne: do podłóg trwałych tj. posadzki kamienne i ceramiczne.

- Mopowanie codzienne: do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg w tym delikatnej podłogi lakierowanej.

- Mopowanie delikatne: do podłóg szczególnie delikatnych tj. drewniana podłoga olejowana.

Dokładne mopowanie z jednoczesną funkcją ssania i możliwość dostosowania poziomu nawilżenia do rodzaju podłóg oraz stopnia zabrudzenia zapewnia zwiększony efekt sprzątania i skraca czas czyszczenia.

Automatyczne dozowanie wody w RoboJet

Istnieją dwa rodzaje zbiorników na wodę elektroniczny oraz grawitacyjny.

System automatycznego dozowania wody zapewnia dokładne i równomierne dozowanie wody na mop. Masz pewność, że na podłodze nie pozostaną mokre plamy, nic się nie rozleje i nie zniszczy Twojej podłogi.

W zbiornikach grawitacyjnych znajduje się otwór, przez który sączy się woda (bez żadnej regulacji!). Takie rozwiązanie może skutkować niedostosowaniem poziomu nawilżenia do podłóg, a w najgorszym wypadku prowadzić do uszkodzenia delikatnej podłogi.

Duży pojemnik na wodę RoboJet

Im większy pojemnik na wodę, tym większą powierzchnię podłogi umyje robot na jednym zbiorniku. Na rynku najczęściej dostępne są urządzenia wyposażone w zbiorniki do 150 ml. Niech nie zmylą Cię opisy, że robot z pojemnikiem do 150ml umyje na jednym zbiorniku podłogę 120м² lub większą.

Przykład: Robot z pojemnikiem na wodę 150ml umyje powierzchnię do 30-40м² na jednym zbiorniku. RoboJet z automatycznym pojemnikiem od 350 do 400ml umyje powierzchnię do 120м² na jednym zbiorniku. Teraz już wiesz, że cenne jest każde 10ml liczy się w pojemniku na wodę.

Najdokładniejsze mycie w jodełkę RoboJet

Rodzaj mopowania w robotach sprzątających wpływa na jakość sprzątania. Wyróżnia się mopownie standardowe oraz mopowanie w jodełkę. Mopowanie standardowe polega na tym, że robot jeździ tak samo, jak w trakcie odkurzania i przeciera podłogi. Robot z możliwością mopowania w jodełkę gwarantuje dokładniejszy efekt czyszczonej powierzchni. Robot skręca delikatnie na boki, przecierając powierzchnię dwukrotnie. Jakość mycia jest porównywalna z ręcznym mopowaniem podłóg.

RoboJet to niezawodny sposób na czystą i lśniąca podłoga każdego dnia!

CZYM KIERUJĄ SIĘ POLKI PODCZAS ZAKUPÓW? 

Odpowiedź jest prosta. Współczesne kobiety wybierają to, co najlepsze. Nie lubią tracić czasu ani pieniędzy. Z badań wynika, że to właśnie kobiety decydują w wyborach zakupowych sprzętu domowego, bo chcą mieć pewność, że kupiony przez nie produkt, będzie użyteczny, funkcjonalny oraz w najlepszej cenie. Nie kupują pod wpływem impulsu, tylko z rozsądku. Stawiają na jakość, wysokie parametry techniczne oraz wizualne, a to wszystko łączy RoboJet X-One.

CO SPRAWIA, ŻE KOBIETY WYBIERAJĄ ROBOJET? 

Wielozadaniowość jest domeną kobiet, dlatego wybierają urządzenia, które również radzą sobie z wykonywaniem wielu zadań jednocześnie. Tak jak RoboJet X-One najnowszej generacji robot sprzątający z zaawansowanym mapowaniem przestrzeni Laser360° Pro, który posiada aż 4-stopniowe czyszczenie, tryb „perfekcyjnego czyszczenia” w tym jednocześnie odkurzy i zmyje podłogi w domu oraz zadba o czystość dywanów, z siłą ssania aż 2500 Pa oraz funkcjami, których nie posiadają inne znane na rynku roboty sprzątające. RoboJet jednym słowem potrafi rozpieszczać kobiety!  

ROBOJET PODBIJA SERCE POLEK 

RoboJet rozumie potrzeby i wymagania kobiet. Powstał z myślą o wszystkich kobietach, aby mogły znaleźć jeszcze więcej czasu dla siebie oraz rozwijać swoje pasje. Poznaj historie z serii Ja&RoboJet i dołącz do Rodziny RoboJet.  

„Robot odkurza, mopuje, nie narzeka, na polecenia reaguje za pierwszym razem, a w jego w słowniku nie ma słowa zaraz. Nie wiem, jakie są teraz trendy w prezentach na parapetówkę, ale to powinien być nr jeden! Powinni go również rozdawać na porodówkach!”

Sara Ferreira

RoboJet dba o porządek, nawet kiedy jesteś poza domem. Można zaprogramować go tak, aby dopasował się do indywidualnych potrzeb, wybierając czas i zakres sprzątania.

 

„Jestem w 100% zadowolona z tego sprzętu i żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej. Ułatwia nasze życie, szczególnie, teraz kiedy jesteśmy w domu i wszystko się brudzi dwa razy bardziej”.  Do tego możecie go włączyć, nie będąc w domu, a wrócicie do czystego mieszkania. Robot sprzątający wjeżdża pod łóżka, fotele i sprząta w zapomnianych zakamarkach."

Nebule.pl

RoboJet sprawi, że będziesz więcej się uśmiechać, a jak wiadomo „uśmiech”, jest najpiękniejszą ozdobą każdej kobiety. 

 

„Wołam: „Chodź tu do mnie!” i przychodzi pies i podjeżdża odkurzacz. Wesoło tu mamy

Olga Borys

 

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień