RoboJet – robot hybrydowy 2w1, który myje i odkurza

Na rynku znaleźć możemy wiele rodzajów robotów sprzątających. RoboJet to robot hybrydowy 2 w 1, który zarówno myje, jak i odkurza podłogę. Co więcej, potrafi robić to w tym samym czasie! Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, jaki robot wybrać do swojego domu. Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą zakup odkurzacza hybrydowego.

Na rynku znaleźć możemy wiele rodzajów robotów sprzątających. RoboJet to robot hybrydowy 2 w 1, który zarówno myje, jak i odkurza podłogę. Co więcej, potrafi robić to w tym samym czasie! Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, jaki robot wybrać do swojego domu. Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą zakup odkurzacza hybrydowego.

RoboJet 2w1 myje i odkurza

Wybór robota hybrydowego zamiast dwóch oddzielnych urządzeń to oszczędność:

Pieniędzy – Dwa roboty to koszt ok. 5 – 8 tys. zł

Energii – koszt za 1 Kwh to ok 80gr. Dwa roboty o mocy 60W to 120W.

Serwis oraz części wymienne – (Bateria - 230 zł, Moduł szczotki głównej (napęd) - 130 zł, Koła - 80 zł, Silniki szczotki bocznej - 80 zł)*

Dwa roboty to 2X większe koszty od zakupu po zużycie energii, serwis oraz części wymienne.

Czasu - Średni czas pracy robota to 1м² na minutę. Robot hybrydowy posprząta powierzchnię 80м² w ok. 1,5h. Dwa urządzenia w ok. 3h.**

Przestrzeni mieszkalnej - Jeden robot potrzebuje ok 1м² wolnej przestrzeni, dwa roboty ok 4м² wolnej przestrzeni. W Warszawie cena za 1м² to min. 12 tys. zł. Czy warto zmarnować aż tyle miejsca?

*Przykładowe koszty po wygaśnięciu gwarancji robota hybrydowego RoboJet.

**W zależności od rozkładu mieszkania oraz ustawień robota.

3 poziomy nawilżenia w RoboJet

Możesz dostosować czyszczenie do rodzaju podłóg, wybierając:

- Mopowanie intensywne: do podłóg trwałych tj. posadzki kamienne i ceramiczne.

- Mopowanie codzienne: do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg w tym delikatnej podłogi lakierowanej.

- Mopowanie delikatne: do podłóg szczególnie delikatnych tj. drewniana podłoga olejowana.

Dokładne mopowanie z jednoczesną funkcją ssania i możliwość dostosowania poziomu nawilżenia do rodzaju podłóg oraz stopnia zabrudzenia zapewnia zwiększony efekt sprzątania i skraca czas czyszczenia.

Automatyczne dozowanie wody w RoboJet

Istnieją dwa rodzaje zbiorników na wodę elektroniczny oraz grawitacyjny.

System automatycznego dozowania wody zapewnia dokładne i równomierne dozowanie wody na mop. Masz pewność, że na podłodze nie pozostaną mokre plamy, nic się nie rozleje i nie zniszczy Twojej podłogi.

W zbiornikach grawitacyjnych znajduje się otwór, przez który sączy się woda (bez żadnej regulacji!). Takie rozwiązanie może skutkować niedostosowaniem poziomu nawilżenia do podłóg, a w najgorszym wypadku prowadzić do uszkodzenia delikatnej podłogi.

Duży pojemnik na wodę RoboJet

Im większy pojemnik na wodę, tym większą powierzchnię podłogi umyje robot na jednym zbiorniku. Na rynku najczęściej dostępne są urządzenia wyposażone w zbiorniki do 150 ml. Niech nie zmylą Cię opisy, że robot z pojemnikiem do 150ml umyje na jednym zbiorniku podłogę 120м² lub większą.

Przykład: Robot z pojemnikiem na wodę 150ml umyje powierzchnię do 30-40м² na jednym zbiorniku. RoboJet z automatycznym pojemnikiem od 350 do 400ml umyje powierzchnię do 120м² na jednym zbiorniku. Teraz już wiesz, że cenne jest każde 10ml liczy się w pojemniku na wodę.

Najdokładniejsze mycie w jodełkę RoboJet

Rodzaj mopowania w robotach sprzątających wpływa na jakość sprzątania. Wyróżnia się mopownie standardowe oraz mopowanie w jodełkę. Mopowanie standardowe polega na tym, że robot jeździ tak samo, jak w trakcie odkurzania i przeciera podłogi. Robot z możliwością mopowania w jodełkę gwarantuje dokładniejszy efekt czyszczonej powierzchni. Robot skręca delikatnie na boki, przecierając powierzchnię dwukrotnie. Jakość mycia jest porównywalna z ręcznym mopowaniem podłóg.

RoboJet to niezawodny sposób na czystą i lśniąca podłoga każdego dnia!

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień