Intensywne linienie - robot sprzątający dla właścicieli zwierząt

Utrzymanie idealnej czystości w domu, w którym mieszkają zwierzęta, niemal graniczy z cudem. Nasze kochane pupile dają nam tyle radości, co powodów do sprzątania. Linienie niektórych ras przebiega wyjątkowo intensywnie. Rozwiązaniem może okazać się robot sprzątający. Ale jaki model wybrać? Biorąc pod uwagę, że większość psów boi się głośnych dźwięków, a koty słyszą dźwięki o dwie oktawy wyższe niż człowiek...

Utrzymanie idealnej czystości w domu, w którym mieszkają zwierzęta, niemal graniczy z cudem. Nasze kochane pupile dają nam tyle radości, co powodów do sprzątania. Linienie niektórych ras przebiega wyjątkowo intensywnie. Rozwiązaniem może okazać się robot sprzątający. Ale jaki model wybrać? Biorąc pod uwagę, że większość psów boi się głośnych dźwięków, a koty słyszą dźwięki o dwie oktawy wyższe niż człowiek. Podpowiadamy, jak wybrać robota sprzątającego, aby skutecznie usuwał sierść, zanieczyszczenia oraz nie stresował naszych zwierząt.

Robot sprzątający, który myje i odkurza do domu ze zwierzętami.

Szukając robota sprzątającego do domu ze zwierzętami, najlepiej wybrać urządzenie hybrydowe 2w1, które zarówno myje, jak i odkurza podłogę. Rozwiązanie to zapewnia najefektywniejsze sprzątanie w krótkim czasie. Dokładne mopowanie z jednoczesną funkcją ssania i możliwość dostosowania poziomu nawilżenia do rodzaju podłóg oraz stopnia zabrudzenia zapewnia zwiększony efekt sprzątania. Możesz dostosować czyszczenie do rodzaju podłóg, wybierając: mopowanie intensywne, mopowanie codzienne, mopowanie delikatne. Wszystkie roboty sprzątające RoboJet sprawdzają się świetnie w domach, w których mieszkają zwierzęta.

- Z uwagi na komfort zwierzaków i innych mieszkańców, są to urządzenia pracujące cicho – im mniej dB, tym lepiej. Dzięki temu Twój ukochany pupil szybko przyzwyczai się do nowego urządzenia. Nie będzie się bał robota, jak to najczęściej bywa w przypadku klasycznych odkurzaczy.

WAŻNE: Poziom generowanego hałasu robotów RoboJet wynosi jedynie 55dB, co czyni je jednym z najcichszych na rynku.

- Robot zwiększający moc ssania na dywanach będzie dodatkowym atutem przy linieniu. Dzięki temu zapomnisz o pracochłonnym usuwaniu sierści.

- Robot z lampą U-VC dodatkowo sterylizuje podłogę, usuwając z powierzchni wirusy, bakterie oraz grzyby.

- Możesz wyznaczyć harmonogramy sprzątania, wirtualne ściany, jak również strefy zakazane. Robot posprząta w wyznaczonych godzinach oraz ominie miejsca, do których nie chcesz, aby wjechał. Np. okolice, gdzie ustawione są miski Twojego czworonoga, legowiska lub drapaki.

- Odkurzacz automatyczny wywołuje niemałe zainteresowanie w domach, w których mieszkają zwierzęta. Twój pies lub kot na pewno będzie miał sporo frajdy!

 RoboJet X-One

„Porównałabym dźwięk włączonego RoboJeta do pralki czy zmywarki, ale to też zależy od włączonego trybu. W każdym razie nasze koty uważają RoboJeta za ich prywatnego animatora czasu wolnego – za każdym razem są żywo zainteresowane. Nie mniej ważne jest to, czy faktycznie robot zgarnia sierść z podłogi – tak, zgarnia. Idealnie sprawdza się na powierzchniach gładkich jak parkiet, deski, kafelki”. - Tekstualna

Masz dość sprzątania sierści?

Kup RoboJet z -10% rabatem KOD: 21ZW KLIKNIJ TU

RoboJet X-One – sposób trudną do usunięcia sierść

Właściciele zwierząt muszą pamiętać o regularnym i dokładnym sprzątaniu, inaczej sierść zacznie unosić się w powietrzu i wywoływać reakcje alergiczne. Sierść niektórych ras psów i kotów jest wyjątkowo trudna do usunięcia z dywanów. RoboJet rozpoznaje dywany i zwiększa siłę ssania. Wybierając RoboJet, masz pewność, że dom jest czysty, pozbawiony alergenów i roztoczy. 

Dla właścicieli jakich ras psów polecany jest RoboJet?

- Ras z grubym podszerstkiem - psy takie jak Siberian husky, Owczarek niemiecki lub kaukaski zimą mają dwa razy więcej sierści niż podczas cieplejszych pór roku. Okres linienia u tych ras przebiega wyjątkowo intensywnie.

- Ras krótkowłosych - psy krótkowłose tj. dobermany, pinczery czy dogi linieją cały rok. Sierść jest sztywna, a ostre i krótkie włoski wbijają się w dywany i są bardzo trudne do usunięcia.

- Ras szorstkowłosych - właściciele sznaucerów oraz innych terierów muszą samodzielnie usuwać sierść za pomocą trymera. Szorstka i twarda sierść nagromadzona w dywanach to prawdziwe wyzwanie!

RoboJet X-One to rozwiązanie na każdą sierść. Dzięki ogromnej sile ssania zapomnisz o pracochłonnym czyszczeniu dywanów z nagromadzonej sierści.

RoboJet X-One – cichy odkurzacz dla właścicieli strachliwych zwierząt

Model ten w porównaniu do innych odkurzaczy jest bardzo cichy, ma tylko 55 db. głośności. Zwierzęta szybko się do niego przyzwyczają i nie stresują. Dzięki wysokiej sile ssania aż 2500 Pa doskonale poradzi sobie z sierścią oraz innymi zanieczyszczeniami. A co najważniejsze! X-One to hybrydowy robot 2 w 1, który myje i odkurza.

promocja flowair

Dla właścicieli jakich zwierząt polecany jest RoboJet X-One?

- Kotów - koty słyszą dźwięki o dwie oktawy wyższe niż człowiek. Częsty lub długotrwały hałas może prowadzić do pojawienia się stanów napięcia, a nawet zachowań agresywnych.

- Zwierząt nadwrażliwych na dźwięki, które boją się odkurzaczy.

- Małych ras - małe rasy psów takie jak Chihuahua, Yorkshire terier czy Maltańczyk to wyjątkowo strachliwe zwierzęta. Psy te boją się większości urządzeń domowych, a nawet suszarki.

RoboJet X-One zadba o porządek w domu nawet z wyjątkowo strachliwymi zwierzętami.

RoboJet X-One dla właścicieli zwierząt 

Masz dość sprzątania sierści?

Kup RoboJet z -10% rabatem KOD: 21ZW KLIKNIJ TU

Jak ograniczyć wypadanie sierści u psa i kota?

Psy i koty najczęściej zrzucają sierść dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią. W tych okresach sierści na podłogach czy dywanach może być nawet kilka razy więcej niż w pozostałych miesiącach. Robot sprzątający jest nieocenioną pomocą dla właścicieli zwierząt. Jednak tak samo, jak najlepszy piekarnik nie pomoże w sytuacji, kiedy przepis jest zły. Pamiętaj, że ważna jest odpowiednia pielęgnacja i profilaktyka, dlatego:

- Często wyczesuj sierść swojego pupila.

- Pamiętaj o regularnych kąpielach z użyciem szamponu oraz odżywki – dotyczy głównie psów.

- Miej na uwadze prawidłową dietę swojego czworonoga. Niedożywienie lub niedobór witamin oraz mikro i makroelementów prowadzi do wzmożonego wypadania sierści.

- Stosuj preparaty witaminowe, które wzmocnią sierść, jak również poprawią system odpornościowy Twojego zwierzaka.

- Nie zapominaj o wizytach kontrolnych u weterynarza. Zaburzenia hormonalne, pasożyty oraz choroby mogą powodować nadmierne wypadanie sierści.

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień