Jaki wybrać robot sprzątający z dużą mocą ssania?

Duża moc ssania robota sprzątającego jest jednym z kluczowych elementów przy wyborze nowego urządzenia. Sprawdź, jaki robot sprzątający z dużą mocą ssania wybrać do swojego domu.

Jaka powinna być moc ssania robota sprzątającego?

Moc ssania robota sprzątającego powinna wynosić 1800 – 3000 Pa. To właśnie od wysokości mocy ssania robota zależy, czy poradzi sobie z większymi zabrudzeniami oraz trudną do usunięcia z dywanów sierścią zwierząt domowych. Duża moc ssania wpływa na wydajną i efektywną pracę robota.

Jaki robot sprzątający z dużą mocą ssania wybrać?

Nie wiesz jaki robot sprzątający z dużą mocą ssania wybrać? Przedstawiamy modele robotów sprzątających z dużą mocą ssania 1800 – 3000 Pa, które sprawdzą się w domach, w których mieszkają alergicy, dzieci oraz zwierzęta.

Robot sprzątający z największą mocą ssania 3000 Pa

Robot sprzątający z największą mocą ssania

Jeżeli masz w domu dywany z długim włosiem, wykładziny oraz zwierzęta warto wybrać robota sprzątającego z największą mocą ssania. Dzięki bardzo dużej mocy ssania robot sprzątający usunie wszystkie zanieczyszczenia oraz sierść nagromadzoną w dywanach, jak również nieco większe elementy jak metalowe kulki czy kamyki. Robot z największą mocą ssania 3000 Pa to RoboJet X-Level, który dodatkowo wykrywa dywany i zwiększa na nich moc ssania. Duża moc ssąca oraz sterylizacja lampą UV-C sprawi, że pozbędzie się z powierzchni bakterii, grzybów, drobnoustrojów oraz roztoczy kurzu w formie wegetatywnej i zarodnikowej.

Otrzymujesz 10% zniżki na zakup dowolnego robota sprzątającego RoboJet!

KOD RABATOWY: MS21 wpisz podczas zakupu na www.robojet.pl

promocja flowair

Robot sprzątający z bardzo dużą mocą ssania 2500 Pa

Robot sprzątający z bardzo dużą mocą ssania

Robot sprzątający z bardzo dużą mocą ssania umożliwia skutecznie pozbyć się kurzu, alergenów, roztoczy, sierści zwierząt oraz mniejszych elementów tj. małe kamyki czy metalowe kulki. Odkurzacz automatyczny, który myje i odkurza z bardzo dużą mocą ssania 2500 Pa to RoboJet X-One oraz RoboJet X-Style. Roboty te mają bardzo dużą moc ssania, a są jednymi z najcichszych robotów sprzątających dostępnych na rynku.

Robot sprzątający z wysoką mocą ssania 1800 Pa

Robot sprzątający z wysoką mocą ssania

Moc ssania na poziomie 1800 Pa to wysoka moc urządzenia. Robot sprzątający z wysoką mocą ssania to RoboJet Duel 3. Wysoka moc ssąca w tym modelu pozwoli na usunięcie z powierzchni kurzu, sierści, pyłków, alergenów oraz mniejszych elementów. Dodatkowo jest to bardzo cichy model robota, więc nie będzie przeszkadzał domownikom.

Dlaczego nie warto kupić robota z małą mocą ssania?

Pamiętaj, żeby wybrać odkurzacz automatyczny z mocą nie mniejszą niż 1800 Pa. Przy zbyt niskiej mocy ssania, robot będzie w stanie zebrać jedynie kurz z powierzchni. Robot sprzątający z mocą ssania poniżej 1800 Pa nie usunie sierści zwierząt oraz drobnych elementów. Zwróć uwagę na to, czy producent podaje moc ssącą urządzenia. Często brak informacji o mocy ssania w specyfikacji świadczy o tym, że jest ona na bardzo niskim poziomie. 

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień