Urządzenie do mycia okien i szyb – nieoceniona pomoc domowa

Mało kto lubi myć okna. Czynność ta uważana jest za jedną z najbardziej nielubianych obowiązków domowych...

Mało kto lubi myć okna. Czynność ta uważana jest za jedną z najbardziej nielubianych obowiązków domowych. Wedle badania przeprowadzonego przez TNS, aż 34% Polaków najbardziej nie lubi i stara się unikać mycia okien. W jaki sposób sprawić, by ten przykry obowiązek stał się bardziej znośny? Remedium jest urządzenie do mycia okien.

Dlaczego nie lubimy mycia okien?

Mycie okien to przede wszystkim żmudny obowiązek, który wymaga odpowiedniego zaplanowania, sporych nakładów pracy oraz niezbędnych przygotowań. Zabierając się za mycie okien, konieczne jest uprzednie sprawdzenie pogody – okna nie mogą być myte ani wtedy, gdy istnieje ryzyko opadów, ani podczas intensywnego nasłonecznienia – wówczas na tafli szkła powstaną szpetne zacieki.

Przed myciem okien konieczne jest przygotowanie całego arsenału akcesoriów: szmatek, ściereczek, płynów do mycia okien, ręczników, ściągaczek, misek z wodą. Konieczne jest podstawienie krzesła, a także wychodzenie na zewnątrz. Co więcej, odpowiednie przygotowania i profesjonalne podejście nigdy nie zagwarantują nam, że okna umyjemy bez smug i zacieków.

Na szczęście na rynku możemy spotkać niejeden gadżet do mycia okien. Producenci sprzętów ułatwiających sprzątanie oferują nam atrakcyjne urządzenia do czyszczenia okien, elektryczne urządzenie do mycia szyb, a wśród całego asortymentu dedykowanego oknom i przeszkleniom, znajdzie się także maszyna do czyszczenia okien, urządzenie do mycia okien Karcher, czy inteligentne, autonomiczne urządzenie do mycia szyb RoboJet Wiso.

Urządzenie do mycia okien i szyb – jak może nam pomóc z tym przykrym obowiązkiem?

Najpopularniejszymi urządzeniami do mycia okien są specjalne ręczne myjki. Ten gadżet do mycia okien działa w taki sposób, iż przed myciem, powierzchnię okna należy spryskać sprayem ułatwiającym jego czyszczenie, a następnie przejechać powierzchnią roboczą myjki. Poza takimi urządzeniami, na rynku spotkamy się także z parowymi maszynami do czyszczenia okien – zarówno małymi ręcznymi modelami, jak i większymi myjkami połączonymi z czymś na wzór odkurzacza, które dedykowane są sprzątaniu większych przeszkleń.

Urządzenie do mycia szyb i okien – RoboJet Wiso

Z RoboJet Wiso można całkowicie zapomnieć o obowiązku oczyszczania szyb. Jest to najbardziej zaawansowane urządzenie do mycia okien na rynku, które pozwala na całkowicie autonomiczne czyszczenie przeszkleń o nieograniczonej powierzchni. Sprzęt czyści szyby dwustronnie i posiada zabezpieczenie, dzięki któremu może myć okna i witryny na dowolnej wysokości.

Wystarczy przyssać robota do szyby, by ten automatycznie po niej nawigował, usuwał z niej zabrudzenia, czyścił ją, a także polerował powierzchnię szkła. Żadne inne urządzenie do mycia okien nie oferuje tak kompleksowego i jednocześnie niemal bezobsługowego sprzątania. Dzięki temu RoboJet Wiso staje się najbardziej nieocenioną pomocą domową podczas mycia okien.

NASZE PRODUKTY:

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień