Jak wybrać odpowiedni robot sprzątający do swojego domu?

Zastanawiasz się nad zakupem robota sprzątającego? Nie wiesz, który robot będzie odpowiedni do Twojego domu? Wybór może nie być łatwy, zwłaszcza że na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego typu urządzeń. W kilku krokach podpowiemy Ci, na co najlepiej zwrócić uwagę podczas zakupu robota sprzątającego...

Zastanawiasz się nad zakupem robota sprzątającego? Nie wiesz, który robot będzie odpowiedni do Twojego domu? Wybór może nie być łatwy, zwłaszcza że na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego typu urządzeń. W kilku krokach podpowiemy Ci, na co najlepiej zwrócić uwagę podczas zakupu robota sprzątającego. Wskażemy również, który robot najlepiej się u Ciebie sprawdzi.

Jaką powierzchnię będzie sprzątać robot?

Jest to jedno z podstawowych pytań. W zależności od tego, czy szukasz robota do małego mieszkania, czy do dużego domu, najlepiej wybrać optymalne urządzenie. Przed zakupem zapoznaj się dokładnie z parametrami technicznymi. Niektóre roboty mają możliwość sprzątania bardzo dużych powierzchni na jednym cyklu. Mogą być ciche, posiadać wbudowane kamery, filtry powietrza, a nawet Lampę UV-C. Zwróć uwagę na to, jak wysokie progi będzie miał do pokonania robot oraz czy w Twoim domu są dywany z wysokim włosiem, oraz czarne powierzchnie.

Robot sprzątający RoboJet X-Level

Robot sprzątający do dużego i małego domu

Jeżeli mieszkasz w małym lub średniej wielkości domu, lub mieszkaniu wybór odpowiedniego robota sprzątającego może okazać się wyjątkowo trudny. Pewnie nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale wszystkie roboty sprzątające RoboJet będą odpowiednie do małego mieszkania. W tym wypadku należy skupić się nad funkcjami robota, które najbardziej Cię interesują. Czy istotną rolę ma dla Ciebie rozbudowana aplikacja mobilna? Czy masz w domu zwierzę i chcesz, aby robot sprzątający skutecznie usuwał sierść i alergeny?

Robot sprzątający funkcjonalny i nowoczesny 

Jeżeli szukasz urządzenia funkcjonalnego oraz najnowszej technologii, może zainteresować Cię RoboJet X-One. Jest to wyjątkowo cichy model robota sprzątającego. Świetnie sprawdzi się w każdym domu. Jest odpowiedni zarówno do dużego domu, jak i do małego mieszkania. Pokonuje przeszkody do 1,8 cm oraz wyposażony jest w dodatkowy filtr HEPA. RoboJet X-One to technologia Laser360° Pro, ma bardzo wysoką siłę ssania aż 2500 pascali, inteligentne mopowanie, rozbudowaną aplikację mobilną, mapę przestrzeni w trybie rzeczywistym, zdalne zarządzanie robotem i wiele innych funkcji, które na pewno przypadną Ci do gustu.

RoboJet X-One na białym tle

Robot sprzątający w niskiej cenie

Często najważniejszą kwestią przy wyborze robota sprzątającego jest jego cena. Szukasz urządzenia, które jest tanie, funkcjonalne i niezawodne. Chcesz kupić urządzenie w przystępnej cenie i nie mają dla Ciebie znaczenia rozbudowane funkcje technologiczne. Jeśli chcesz, aby robot był cichy, odkurzał i mopował oraz miał dużą moc ssącą możesz wybrać RoboJet Duel 3. Sprawdzi się świetnie w domu, w którym są zwierzęta. Doskonale radzi sobie z sierścią. Model ten polecany jest również dla alergików. Usuwa kurz, pyłki, zarodniki pleśni i grzybów oraz inne alergeny.

RoboJet Duel 3 na białym tle

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień