Odkurzacz pionowy - czy warto?

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, który potrafi odkurzyć do 200 m² za jednym razem? Moc ssania do 20000 Pa? Jednoczesne odkurzanie i mopowanie? Tak, tak i jeszcze raz tak. Teraz to wszystko jest możliwe bez kabla, dźwigania i zawsze pod ręką!

Pewnie, że warto!

 

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, który potrafi odkurzyć do 200 m² za jednym razem? Moc ssania do 20000 Pa? Jednoczesne odkurzanie i mopowanie? Tak, tak i jeszcze raz tak. Teraz to wszystko jest możliwe bez kabla, dźwigania i zawsze pod ręką!

 

>Plusy odkurzaczy pionowych

>Specyfikacja 

Plusy odkurzaczy pionowych

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe są częścią wielu polskich domów. Tylko właściwie czemu?

Jest wiele powodów. Jednym z nich jest naprawdę duża moc ssania- aż 20000 Pa! Ludzie dwadzieścia tysięcy. Dwadzieścia! Dzięki temu odkurzacz poradzi sobie z każdym zabrudzeniem. Drobny piasek przyniesiony na butach po spacerze z psem? Rozsypana mąka w kuchni? Brokat wysypany w trakcie artystycznej wizji Waszego dziecka? To wszystko i więcej zostanie posprzątane dzięki tak silnym odkurzaczom. 

Dzięki temu, że są bezprzewodowe, można z nimi bez problemu poruszać się po całym domu. Nie trzeba podłączać odkurzacza do różnych kontaktów w mieszkaniu. Nie ma też potykania się o ciągnący się kabel! Komu nie zdarzyło się wyrwać kabel odkurzacza z kontaktu albo przerwać odkurzanie, aby przepiąć się do innego gniazdka? Jest to niesamowicie irytujące. Z tymi urządzeniami ten problem nie istnieje.

Ręczne odkurzacze pionowe posiadają naprawdę wydajne baterie. Na jednym naładowaniu można odkurzać nawet przez 50 minut, czyli 200 . Dodatkowo baterie można wymienić jednym przyciskiem. Dla posiadaczy większych metraży dobrym trikiem jest zaopatrzenie się w dwie baterie. Wtedy jednym kliknięciem można wymienić baterię i posprzątać resztę mieszkania. Bateria posiada kontrolkę poziomu naładowania, co daje nam kontrolę nad oszacowaniem czasu sprzątania.

 

 

Niektóre odkurzacze pionowe, np. RoboJet Speed Up posiada dodatkowo lampkę, która podświetla zabrudzenia na podłogę. Może nie brzmi to intrygująco, ale gwarantujemy, niesłusznie! Dzięki podświetleniu widzimy dosłownie każdy włos, kępkę kurzu, czy najmniejsze zabrudzenie. Co ciekawe, najlepiej sprząta się po ciemku.  Wtedy żaden paproch nam nie umknie. Dzięki tej funkcji będziecie mogli posprzątać tak dokładnie, jak nigdy. Prawdziwy game changer.

 

Bezworkowe odkurzacze pionowe są hybrydowe. To znaczy, że odkurzają i mopują jednocześnie. Oznacza to dwukrotnie krótsze sprzątanie! Podczas mopowania również można regulować moc ssania.

 

Dodatkowo roboty posiadają filtr HEPA. Dlatego są idealnymi odkurzaczami dla alergików. Wyłapuje on alergeny, pyłki, roztocza i zarodki pleśni.
Jeżeli chcecie poczytać więcej o alergii, sprawdźcie nasz artykuł.

 

 

Specyfikacja

Więcej informacji o RoboJet Speed Up w pigułce: 

Odkurzacze posiadają trzy tryby pracy:

• Tryb ECO - dla dużych powierzchni,

• Tryb AUTO - dla codziennego stosowania,

• Tryb MAX - do dywanów i ciężkich zabrudzeń.

 

W zestawie znajdują się wymienne końcówki:

• Szczotka szczelinowa,

• Szczotka do mebli i żaluzji,

• Moduł do twardych podłóg ze szczotką nylonową,

• Elektroszczotka do sierści,

• Mop obrotowy z pojemnikiem na wodę.

 

 

Odkurzacz posiada funkcję odkurzacza ręcznego. Dzięki temu możemy wyczyścić ekstremalnie trudno dostępne miejsca. Świetnie sprawdzą się też przy czyszczeniu samochodów czy zagięć w kanapach. 

 

Aktualnie w naszej ofercie możecie znaleźć model RoboJet Speed Up - nasz bezworkowy odkurzacz pionowy oraz Speed Up 2 Pro ze stacją dokującą.

Czy już wiesz, jaki odkurzacz kupić? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie coś doradzimy :) 

KOMENTARZE ( 0 )

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wotrek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień